رویکرد بانک پارسیان در حمایت از تولید ملی و ارزش آفرینی برای مشتریان

جلسه هم اندیشی بانک پارسیان با گروهی از دبیران و سردبیران اقتصادی رسانه ها با موضوع تبیین سیاست های راهبردی بانک پارسیان در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور در تاریخ 28 فروردین ماه برگزار شد.

رویکرد بانک پارسیان در حمایت از تولید ملی و ارزش آفرینی برای مشتریان

جلسه هم اندیشی بانک پارسیان با گروهی از دبیران و سردبیران اقتصادی رسانه‌ها با موضوع تبیین سیاست‌های راهبردی بانک پارسیان در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور در تاریخ 28 فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌بانک پارسیان، دکترکورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان با توجه به نام گذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی گفت:  بانک پارسیان، سیاست‌های راهبردی را برای حمایت از تولیدات داخلی و کالای ایرانی اجرا خواهد کرد.
دکتر پرویزیان با بیان اینکه بانک پارسیان به عنوان عضوی از خانواده نظام بانکی و اقتصاد کشور برنامه‌های جامعی در خصوص مدیریت و تخصیص بهینه منابع بانکی و چرخه صحیح آن در جامعه دارد ، افزود: شرایط اقتصادی حاکم، مرور دوباره عملکردها را می‌طلبد تا فضا و شرایط اقتصادی به گونه ای باشد که مردم احساس امنیت و ثبات اقتصادی داشته باشند. کسب و کارها رونق یابند، درآمد سرانه افراد جامعه افزایش یابد، بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی رونق و کارایی بیشتری داشته باشند و در نهایت با تامین مالی موثر از هزینه تولید کالای ایرانی کاسته شود که در این حوزه  یکی از اقدامات سودمند ، تخصیص اعتبار به مصرف کننده کالای ایرانی و برنامه ریزی برای توسعه کارت‌های اعتباری است. 
رئیس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی ادامه داد:  خوشبختانه با طرح‌های راهبردی که در سال گذشته با حمایت مجموعه دستگاه‌های نظارتی در بانک اجرا شد و با تعاملات سازنده با مشتریان، توانستیم حجم مطالبات معوق بانک را کاهش داده و نسبت به تعین تکلیف تعداد بسیار زیادی از این مطالبات اقدام کنیم که آثار آن در ترازنامه سال96 بانک دیده می‌شود و اکنون در شرایط مطلوب تری نسبت به گذشته قرار داریم. 
دکتر پرویزیان درباره بسته بودن نماد بانک‌ها در بورس، اظهار داشت: بسته بودن نماد بانک‌ها بحث متفاوتی از وضعیت بانک‌ها است و دلیل بسته بودن نماد در سال گذشته موضوع تصمیمات جدید نهادهای متولی در ارتقای شیوه گزارش دهی مالی و تبعیت از استانداردهای جهانی مطرح شده است.
وی افزود: بانک پارسیان در راستای ارزش آفرینی برای مشتریان خود، علاوه برارتقای کیفیت خدمات حضوری در شعب ، در حوزه بانکداری الکترونیک  و ارائه خدمات نوین نیز گامهای مهمی‌برداشته و در این زمینه خوشبختانه بانک همواره پیشتاز بوده است. همچنین ، بانک پارسیان در تداوم فعالیت‌های خود نگاه ویژه ای به حوزه مسؤولیت‌های اجتماعی داشته است که به رغم خصوصی بودن بانک، همواره تلاش شده تا در همراهی با دولت محترم، در طرح‌های توسعه کشور به صورت مستقل یا سندیکایی مشارکت نماید و اقدامات موثری در این زمینه انجام دهد. علاوه بر این با سایر نهادهای تأثیرگذار در این حوزه همکاری نموده که در این زمینه می‌توان به همکاری با بنیاد برکت برای تامین مالی پروژه‌های مناطق کمتربرخوردار و همکاری با کمیته امداد و بهزیستی در قرض الحسنه و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان وکسب و کارهای نوین و استارتاپ‌ها اشاره کرد.
رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره سیاست ارزی دولت، با توجه به شرایط حساس کنونی ، همگان را به حمایت و پشتیبانی از بانک مرکزی و سیاست‌های متخذه آن بانک، در راستای حفظ وحدت ملی دعوت و ارائه پیشنهادهای سازنده و کارگشا را از ضرورتهای جدی برای بازگشت ثبات و کاهش نوسان ارزی عنوان کرد .

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه