نقد و بررسی مانیتور مدل 34UC98 ال جی؛ شاهکاری منحصر به فرد

مانیتور LG -IPS Ultra Wide Curved مدل 34UC98 مجهز به پانل Ultra wide IPSاست وضوح دید تصویر این مانیتور X1440 QHD21:9 3440 بوده و با زاویه دید بسیار وسیع ویژگی منحصر بفردی به این مانیتور داده است.

نقد و بررسی مانیتور مدل 34UC98 ال جی؛ شاهکاری منحصر به فرد

مانیتور LG -IPS Ultra Wide Curved مدل 34UC98 مجهز به پانل Ultra wide IPSاست وضوح دید تصویر این مانیتور X1440 QHD21:9 3440 بوده و با زاویه دید بسیار وسیع ویژگی منحصر بفردی به این مانیتور داده است.

به گزارش عصر ارتباط، مانیتور فوق علاوه بر دو ورودی HDMIاز تکنولوژی Thunderbolt که با توجه به اینکه کاربران حرفه‌ای کامپیوترهای Mac به دلیل حجم بالای کارهای گرافیکی ، نیاز بسیاری به تجهیزات حرفه‌ای سازگار با Mac دارند. با این مانیتور دیگر نیازی به اتصال کابل‌های گوناگون نیست و اطلاعات با سرعت فوق‌العاده و حدود20 گیگابایت در ثانیه چهاربار سریع‌تر ازUSB 3.0 ارسال می‌شوند.

نقد و بررسی مانیتور مدل 34UC98 ال جی؛ شاهکار منحی

برای اتصال به Mac ممکن است نیاز به کابل های Mini Dp به Dp، HDMI به HDMI و Thunderbolt داشته باشید.

با استفاده از آداپتور Thunderbolt به Ethernet می‌توانید از شبکه Ethernet استفاده کنید. این آداپتور را به پورت Thunderbolt مانیتور وصل کنید.  Thunderbolt TMبا هردو سیستم عامل Mac و Windows سازگاری دارد. همچنین این مانیتور دارای 3 ورودی  USB up3.0 نیزاست.

تطابق رنگ آن بیش از99 درصد RGB  بوده و از سیستم صوتی maxx Audio 2x7w برخوردار است.

مانیتور34UC98 دارای قابلیت همگام سازی به صورت free است.

از ویژگی های دیگر آن می‌توان به نمایش دو تصویر همزمان از دو ورودی مجزا اشاره کرد.

صفحه نمایش فوق عریض با قابلیت نمایش چند چنجره بصورت همزمان به کاربر این امکان را می‌دهد تا چند کار را هم زمان مدیریت کندو چیدمان اتوماتیک چنجره ها را با یک کلیک انجام دهد.

با استفاده از تكنولوژی IPS تصویری شفاف كه زاویه دید 170 درجه‌ای را فراهم می‌كند را می‌توان داشت.

نقد و بررسی مانیتور مدل 34UC98 ال جی؛ شاهکار منحی

LED  تكنولوژی جدید جهت تامین نور پس زمینه در تلویزیونهای LCD است. در این تكنولوژی LED جایگزین لامپهای فلورسنتCold

 Cathode Fluorescent Lamp گردیده است. بدین ترتیب تلویزیونهای LCD تولید شده به كمك تكنولوژیLED دارای نسبت كنتراست و شفافیت فوق العاده بالا(مگا كنتراست) است كه موجب گردیده تصویر ، باكیفیت بسیار بالا با رنگهای واقعی نمایش داده شوند. از دیگر ویژگیهای منحصر بفرد آن می‌توان به نور یكنواخت پس زمینه، كاهش توان مصرفی ، وزن و حجم كمتر نسبت به تكنولوژی قبلی اشاره كرد.

Reader Mode: انتخاب بهترین حالت تصویر برای خواندن متون، تنها بایك كلید در اختیار كاربر قرار می‌گیرد.

Dual Controller: با این قابلیت این نمایشگر می‌توانید به‌صورت همزمان از Mac, PC و امثال آن استفاده کنید. پس از اتصال آن‌ها به مانیتور، صفحه‌نمایش با نسبت 1:1 مابین خروجی‌ها تقسیم می‌شود. همچنین در این وضعیت می‌توانید اطلاعات تجهیزات متصل شده را به آسانی به یکدیگر انتقال دهید. با وجود نرم‌افزار Dual Controller، اسناد بدون نیاز به هرگونه حافظه جانبی به آسانی به دستگاه دیگر منتقل می‌شوند.
برای استفاده از Dual Controller ، هردو دستگاه به عنوان مثال PC و Mac باید به یک شبکه متصل باشند.

Dual Linkup:تصویر دو دستگاه متصل به مانیتور Blu-ray Player، دوربین، تبلت و ... را بااستفاده از ورودی‌های مختلف این مانیتور، همزمان نمایش دهید.
 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه