برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک رفاه در سال جاری

نخستین نشست هم اندیشی مدیران صف و ستاد بانک رفاه در سال جاری با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، و مدیران حوزه های صف و ستاد این بانک به مدت سه روز در تهران برگزار شد.

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک رفاه در سال جاری

نخستین نشست هم اندیشی مدیران صف و ستاد بانک رفاه در سال جاری با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، و مدیران حوزه‌های صف و ستاد این بانک به مدت سه روز در تهران برگزار شد.
به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌بانک رفاه، دکتر محمد علی سهمانی مدیرعامل در این نشست طی سخنانی با تشریح عملکرد بانک رفاه در سال گذشته و تبیین اهداف راهبردی بانک برای سال 97، اظهار داشت: بانک رفاه رشدهایی را که در سال 96 تجربه کرده است در بین نظام بانکی بی نظیر و بسیار مطلوب است. این کارنامه عملکردی درخشان نشان دهنده عملکرد و تلاش ارزشمند تمام ارکان بانک است.
مدیرعامل بانک رفاه در ادامه با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی، گفت: نظام بانکی در رأس هرم تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است.
وی با بیان اینکه طی سال‌های اخیر مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای بر اقتصاد مقاومتی و تقویت بنیه اقتصاد داخلی داشته اند، افزود: تاکیدات رهبری نشان دهنده اهمیت اقتصاد در توسعه و پیشرفت کشور است و در این حوزه نظام بانکی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
دکتر سهمانی با تشریح شرایط اقتصادی کشور و نظام بانکی، اظهار داشت: در سال گذشته با وجود نوسانات نرخ ارز و همچنین فروش اوراق قرضه توسط دولت که باعث جذب منابع گران قیمت در نظام بانکی شد، بانک رفاه توانست علاوه بر همسویی با سیاست‌های اقتصادی دولت، سیاست‌ها و اهداف راهبردی خود را جامه عمل بپوشاند.
وی بر همراهی جدی تمامی‌ارکان بانک با سیاست‌ها و اهداف کلان اقتصادی دولت تاکید کرد و گفت: دولت محترم اعتماد خوبی به نظام بانکی دارد و از نظام بانکی به عنوان ابزار تحقق اهداف اقتصادی خود نام می‌برد. بر این اساس باید با تمام توان در مسیر حمایت از برنامه‌های اقتصادی دولت گام برداریم. 
مدیر عامل بانک رفاه همچنین با اشاره به سیاست‌های کلان بین‌المللی تأکید کرد: در آینده مناسبات بین‌المللی ممکن است تغییراتی داشته باشد. تغییراتی که به صورت مستقیم بر بانکداری بین‌الملل تاثیرگذار است. در شرایط متغیر و متلاطم است که خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها شکل می‌گیرد. بنابراین باید برای آینده و مواجهه با چالش‌ها توان خلاقیت خود را افزایش دهیم و برای آن برنامه ریزی کنیم.
در این نشست فرشید فرخ نژاد عضو هیات مدیره بانک رفاه طی سخنانی به تشریح عملکرد ارزی بانک رفاه در سال 96 پرداخت و اظهار داشت: بانک رفاه همسو با دولت محترم و بانک مرکزی نسبت به آرام سازی این حوزه اقدام کرده است.
عضو هیات مدیره بانک رفاه ادامه داد: در سال 96 رشد مطلوبی در زمینه درآمدها و عملکرد ارزی داشتیم. در سال گذشته همچنین رشد سهم بازار ارزی بسیار خوبی را تجربه کردیم. امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سال 97 را بسیار درخشان تر به پایان برسانیم. 
حسین رحمتی دیگر عضو هیات مدیره بانک رفاه نیز در سخنانی با بیان اینکه شرایط کلان اقتصادی کشور حساس است، گفت: به عنوان یک بانکدار باید آمادگی شوک‌های اقتصادی را داشته باشیم. با برنامه‌ریزی منعطف می‌توانیم علاوه بر تحقق اهداف، از شوک‌های ناشی از اقتصاد کلان در امان باشیم. 
عضو هیات مدیره به برخی از پیش زمینه‌های موفقیت در عرصه بانکداری ملی و بین‌المللی اشاره کرد و اظهار داشت: سهولت دسترسی مشتریان به خدمات، تقویت توانایی تحلیل مشتریان و کاهش هزینه‌ها با استفاده از بانکداری الکترونیکی از جمله مهم‌ترین پیش زمینه‌های توفیق در اقدامات است.
 

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه