استخدام ۳۰۰۰ نیروی جدید در آمازون!

شرکت آمازون اعلام کرد قصد دارد با استخدام نیروی جدید، فعالیت خود در شهر ونکوور کانادا را گسترش دهد.

استخدام ۳۰۰۰ نیروی جدید در آمازون!

شرکت آمازون اعلام کرد قصد دارد با استخدام نیروی جدید، فعالیت خود در شهر ونکوور کانادا را گسترش دهد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایسنا، جاستین ترودو - نخست وزیر کانادا- در بیانیه‌ای مشترک با شرکت آمازون اعلام کرد این شرکت خرده‌فروشی آنلاین بزرگ، ۳۰۰۰ نفر را در ونکوور استخدام خواهد کرد. به علاوه این شرکت شروع به ساخت برج اداری جدیدی خواهد کرد که تا سال ۲۰۲۲ به بهره‌برداری خواهد رسید.

ترودو در کنفرانس مطبوعاتی گفت آمازون به دلایل گوناگونی کانادا را برای توسعه فعالیت‌های خود انتخاب کرده است که یکی از آن‌ها وجود نیروی کار ماهر است. وی گفت: نیروی کار ما دارای تحصیلات بالایی است و با مهارت و متنوع است. مردم ما آماده‌اند در مشاغل جهان فردا به کار مشغول شوند و به شرکت‌هایی چون آمازون کمک کنند که آینده را شکل دهند. آینده‌ای که در آن نوآوری رشد اقتصادی را هدایت خواهد کرد و به بهبود زندگی طبقه متوسط کانادا و کسانی که سخت کار می‌کنند تا به این طبقه بپیوندد، کمک خواهد کرد.

الکساندر گاگنون- مدیر بخش مکزیک و کانادای آمازون نیز ضمن موافقت با اظهارات ترودو گفت: ونکوور خانه نیروی کاری ماهر و متنوع است.

بر اساس گزارش فوربس تا پایان سال ۲۰۱۷، آمازون سومین شرکت بزرگ خرده فروشی جهان پس از والمارت و علی بابا بود و در حال حاضر ۶۰۰۰ نفر در کانادا استخدام این شرکت هستند.

نقد و بررسی بازی