بلیط سینما را به صورت صوتی بخرید!

از این پس برای خرید بلیط سینما نیازی به مراجعه به گیشه یا استفاده از سایت های اینترنتی نیست و کاربران می توانند به صورت صوتی و با استفاده از دستیار هوشمند گوگل این کار را انجام دهند.

بلیط سینما را به صورت صوتی بخرید!

از این پس برای خرید بلیط سینما نیازی به مراجعه به گیشه یا استفاده از سایت‌های اینترنتی نیست و کاربران می‌توانند به صورت صوتی و با استفاده از دستیار هوشمند گوگل این کار را انجام دهند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، ارائه این خدمات با همکاری شرکت فندنگو انجام شده و علاقمندان تنها کافیست از برنامه گوگل اسیستنت به همین منظور استفاده کرده و عبارت "بلیط‌ها را بخر" یا "هی گوگل، بلیط‌های فیلم ... را برایم بخر" را بیان کنند.

اگر کاربری مطمئن نیست که قصد مشاهده چه فیلمی‌را در سینما دارد، می‌تواند عبارت " برنامه نمایش فیلم‌ها در اطراف من" را بیان کند تا گوگل اسامی، زمان پخش و نام سینماهای نمایش دهنده را به صورت صوتی تشریح کند.

اگر کاربران علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد هر فیلم هستند، می‌توانند عبارت "چه کسی در فیلم بازی می‌کند" را بیان کنند تا از فهرست بازیگران یک فیلم مطلع شوند.

همچنین با بیان عبارت تریلر فیلم را به من نشان بده، تریلر فیلم در محیط این برنامه نمایش داده می‌شود. پیش خرید بلیط سینما هم از طریق نسخه به روزشده گوگل اسیستنت ممکن است.