افتتاح ساختمان جدید "بانک ملت" شعبه ناصرخسرو تهران

ساختمان جدید شعبه ناصرخسرو تهران، تحت نظارت مدیریت شعب منطقه دو بانک ملت، با حضور سعید نصری معاون مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک، رسما افتتاح شد.

افتتاح ساختمان جدید "بانک ملت" شعبه ناصرخسرو تهران

ساختمان جدید شعبه ناصرخسرو تهران، تحت نظارت مدیریت شعب منطقه دو بانک ملت، با حضور سعید نصری معاون مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک، رسما افتتاح شد.

به گزارش  عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی بانک ملت، سعید نصری معاون مدیرعامل در این مراسم گفت: یکی از مزیت ها و ویژگی های بانک ملت گستردگی شبکه شعب است که این مزیتی برای مشتریان و کارکنان است.

وی اضافه کرد: سعی و تلاش مدیریت ارشد بانک همواره فراهم کردن بهترین شرایط محیط کاری برای کارکنان بوده است و مدیرعامل بانک نیز برخاسته از شعبه و آشنا با شرایط و مشکلات شعب هستند.

نصری در ادامه به برخی محدودیت های ناشی از خصوصی بودن بانک و انتظارات سهامداران در ارتباط با مدیریت هزینه ها و شبکه شعب اشاره کرد و تصریح کرد: علیرغم این محدودیت ها زیباسازی شعب و فراهم کردن محیط کاری مساعد برای همکاران از حیث نور، تهویه و تجهیزات، به طور مستمر در دستور کار قرار دارد.

معاون مدیرعامل میل به حل مشکلات مردم را ویژگی درونی کارکنان بانک ملت برشمرد و اضافه کرد: امکانات فیزیکی به سادگی قابل دستیابی است اما آن چه در وفاداری و مراجعه مشتریان تعیین کننده است رفتار و تعهد کارکنان است.

سعید نصری همچنین از حمایت های مدیریت عالی بانک و تلاش های معاون پیشین مدیرعامل ناظر بر ناحیه یک تقدیر کرد.

مهدی علیمردانی مدیر شعب منطقه دو نیز در سخنانی از حمایت های مدیریت ارشد بانک و ادارات کل تدارکات و مهندسی ساختمان در خرید و بازسازی محل جدید شعبه ناصرخسرو تقدیر کرد.

علیمردانی با اشاره به وضعیت نامناسب محل قبلی شعبه ناصر خسرو افزود: فضای قبلی این شعبه در شان مشتریان گرانقدر بانک ملت نبود که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح رسمی ساختمان جدید این شعبه با امکانات و شرایط مطلوب و درخور شان مشتریان و همکارانمان هستیم.

گفتنی است سخنرانان این مراسم یاد و خاطره مرحوم دکتر علی آریانا مدیر فقید شعب استان آذربایجان شرقی را با ذکر صلوات و قرائت فاتحه گرامی داشتند. همچنین در بخش پایانی مراسم، کیکِ منقّش به نشان بانک ملت به پیشنهاد سعید نصری توسط یکی از مشتریان قدیمی شعبه ناصرخسرو بریده شد.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه