فروشگاه گوگل پلی 5 ساله شد

فهرستی از محبوبترین اپلیکیشن‌ها و بازی ها

فروشگاه گوگل پلی 5 ساله شد

شرکت گوگل 5 سال پیش یعنی در تاریخ 6 مارس سال 2012 میلادی برای اولین بار فروشگاه آنلاین Play Store را راه اندازی کرد. گوگل اکنون به مناسبت پنجمین سال تولید این فروشگاه فهرستی از پرفروش ترین اپلیکیشن‌ها، بازی ها، فیلم‌ها، موسیقی‌ها و کتاب‌ها از اولین روز کار این سرویس تا به امروز در ایالات متحده را عرضه کرده است.

کاربران اکنون می‌توانند برای دانلود بازی‌های موبایلی، اپلیکیشن، فیلم، برنامه‌های تلویزیونی، موسیقی و کتاب به فروشگاه دیجیتال گوگل مراجعه کنند. گوگل پلی استور پس از 5 سال فعالیت اکنون در 190 کشور جهان دارای بیش از 1 میلیارد کاربر است. این فروشگاه اکنون میلیون‌ها اپلیکیشن، 40 میلیون موسیقی، 5 میلیون کتاب و هم چنین فیلم دارد.

بدون شک شبکه‌های اجتماعی در صدر فهرست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های گوگل پلی جا خوش کرده‌اند. موسیقی‌ها، آلبوم‌ها و فیلم‌های محبوب کاربران نیز اغلب جز جدیدترین‌های عرضه شده به بازار هستند. فهرست‌هایی که در ادامه مشاهده می کنید محبوب ترین‌های گوگل پلی هستند، البته به یاد داشته باشید در این فهرست تنها از دسته از برنامه‌های لحاظ شده‌اند که روی دستگاه کاربران نصب شده ‌اند زیرا این روزها کاربران اندرویدی می‌توانند پیش از نصب یک برنامه، به صورت آزمایشی روی دستگاه خود از آن استفاده کنند.

برترین ها

 

بازی ها

برنامه ها

1 Candy Crush Saga فیس بوک
2 Subway Surfers مسنجر فیس بوک
3 Temple Run 2 مسنجر فیس بوک
4 Despicable Me اینستاگرام
5 Clash of Clans اسنپ چت

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه