کنفرانس خبری ایسوس و آونگ؛ آغاز همکاری ایسوس و آونگ در حوزه تجهیزات شبکه

شرکت آونگ در راستای ارتقاء سبد محصولات شبکه خود، همکاری خود را با شرکت ایسوس، یکی از با کیفیت ترین و مطرح ترین برند های حوزه تجهیزات شبکه آغاز نموده است.  بدین منظور با حضور مدیران ارشد ایسوس و آونگ و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در دفتر مرکزی آونگ ، آغاز همکاری این دو برند طی یک کنفرانس خبری اعلام گردید

کنفرانس خبری ایسوس و آونگ؛ آغاز همکاری ایسوس و آونگ در حوزه تجهیزات شبکه

شرکت آونگ در راستای ارتقاء سبد محصولات شبکه خود، همکاری خود را با شرکت ایسوس، یکی از با کیفیت ترین و مطرح ترین برند‌های حوزه تجهیزات شبکه آغاز کرده است.  بدین منظور با حضور مدیران ارشد ایسوس و آونگ و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در دفتر مرکزی آونگ ، آغاز همکاری این دو برند طی یک کنفرانس خبری اعلام شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌ ایسوس، در ابتدای این کنفرانس  سعید میرسجادی، مدیر فروش شبکه شرکت آونگ به طور رسمی‌آغاز همکاری ایسوس و آونگ را اعلام کرد و گفت:  ایسوس به عنوان برترین تولید کننده محصولات شبکه شناخته میشود و همکاری آن با آونگ بعنوان پرچمدار گارانتی فصل جدیدی در بازار شبکه ایران خواهد بود.

همچنین  امیر درودگریان مدیر بخش قطعات ایسوس به معرفی شرکت ASUS پرداخت و همکاری آونگ و ایسوس را به عنوان فاز جدیدی از فعالیت‌های این برند اعلام کرد.

سپس سعید مسلمی‌ مدیر روابط عمومی‌ ایسوس به معرفی تاریخچه و موفقیت‌های برند ایسوس پرداخت و گفت: که شرکت ایسوس هم اکنون برترین برند حوزه IT در کشور تایوان بوده که از آن به عنوان اپل تایوان نیز نام برده می‌شود و چندین سال متوالی به عنوان برند تحسین شده توسط مجلات مطرح دنیا اعلام شده است.

وی ادامه داد: در حوزه مادربرد، کارت گرافیک، درایو نوری، مانیتورهای گیمینگ، روتر‌های گیمینگ شرکت ایسوس رتبه اول در دنیا را کسب کرده که با ارائه یک دسته بندی مخصوص گمینگ، هم اکنون برند اول در تولید محصولات ویژه گمینگ دنیا با نام ROG نیز است و این دسته بندی از فن آوری‌های مختص به ایسوس مانند WTFast بهره می‌برند.

مسلمی افزود: سابقه 21 ساله در بازار جهانی و اعتبار جوایز متعدد معتبر کسب شده ( بیش از 4500 جایزه معتبر بین المللی) توسط محصولات این شرکت، ایسوس را یکی از موفق‌ترین شرکت‌های جهان کرده است و و هم اکنون به عنوان ارزشمند ترین برند تایوان در 5 سال گذشته شناخته می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت ایسوس در دسته بندی‌های متعددی از جمله سیستم مش بیسیم، روتر‌های بیسیم، مودم‌های VDSL و آداپتور‌های شبکه و …. به تولید محصولاتی با آخرین فن آوری‌های روز دنیا و بالاتر از سایر رقبا مشغول است که تمام این محصولات از این پس با گارانتی آونگ در بازار عرضه خواهند شد. از جمله فناوری‌هایی که محصولات شبکه ایسوس را متمایز می‌کند می‌توان به تکنولوژی‌های  AiMesh  و AiProtection و AiCloud اشاره کرد و همچنین فناوری AiRadar  که باعث ایجاد پایدارترین شبکه بی‌سیم در محصولات شبکه می‌شود.

کنفرانس خبری ایسوس و آونگ؛ آغاز همکاری ایسوس و آونگ در حوزه تجهیزات شبکه

سپس عطا لاریجانی مدیر بازاریابی آونگ به معرفی شرکت آونگ و خدمات متمایز آن  به عنوان برترین شرکت خدمات پس از فروش در حوزه IT اشاره کرد و اظهار داشت: سبد کالایی آونگ هم اکنون دارای دو بخش محصولات شبکه ( که شامل محصولات شبکه SOHO و محصولات شبکه Enterprise تقسیم می‌شود) و بخش IT (که شامل محصولات ذخیره سازی و بخش تجهیزات کامپیوتری) است و هم اکنون خدمات پس از فروش آونگ شامل برند‌های ADATA و Huntkey و  Andromedia درحوزه IT و برندهای Mikrotik و Tenda و  IP-COM و Schneider و SUNET در حوزه شبکه که ASUS به عنوان برند شناخته شده این صنعت به این سبد کالا افزوده شد.

وی ادامه داد: شرکت وردسان به تازگی با شرکت آونگ ادغام شده است تا محصولات Enterprise شبکه و محصولات بخش پسیو به سبد کالایی آونگ اضافه شود تا کاملترین سبد کالایی شبکه در حال حاضر توسط شرکت آونگ در بازار ایران در اختیار مشتریان قرار بگیرد..

وی افزود:  آونگ یک مجموعه بزرگ متکی بر نیروی انسانی متخصص در بخش‌های خدمات پس از فروش، فروش و بازاریابی است که هم اکنون با دارا بودن 15 دفتر خدمات پس از فروش در بزرگترین شهر‌های ایران، پیشرو در ارائه خدمات برتر به مشتریان گرامی‌ هست. از جمله مهم‌ترین ارزش افزوده‌های گارانتی آونگ میتوان به سرویس آونگ کلاب و آونگ سرویس پلاس (یک سال ریکاوری رایگان‌هارد دیسک‌های ADATA) و ارسال رایگان کالا برای مشتری اشاره کرد.

کنفرانس خبری ایسوس و آونگ؛ آغاز همکاری ایسوس و آونگ در حوزه تجهیزات شبکه

از جمله سوالات مطرح شده توسط خبرنگاران مدت گارانتی محصولات شبکه توسط آونگ بود ، که مدیر فروش شبکه آونگ مدت گارانتی تمامی‌ محصولات ایسوس را 36 ماه اعلام و همچنین با توجه به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر زمان دریافت محصولات شامل گارانتی در ایام تعطیل، سعید میرسجادی اعلام کرد که بخش گارانتی آونگ امسال از روز ۳ فروردین آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی‌بوده است و این سرویس در خصوص محصولات شبکه نیز برقرار خواهد بود.

همکاری شرکت آونگ و شرکت ایسوس نوید بخش عرضه محصولات قدرتمند با خدماتی برتر می‌باشد تا پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان باشند.