قرارداد شرکت بیمه پارسیان با شرکت بیمه آلیانز برای ارائه خدمات به مسافران خارج از کشور

شرکت بیمه پارسیان در راستای ارائه خدمات ویژه و ارزنده بیمه‌ای به هموطنان گرامی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند، با شرکت آلیانز که در سال ۲۰۱۶ میلادی با حفظ برتری در سه سال پیاپی به عنوان "ارزشمندترین برند بیمه در جهان" را کسب نموده بود، مبادرت به عقد قرارداد به منظور بهره‌مندی از خدمات شبکه بین‌المللی امدادرسان در قالب بیمه‌نامه مسافرین خارج از کشور نموده است.

قرارداد شرکت بیمه پارسیان با شرکت بیمه آلیانز برای ارائه خدمات به مسافران خارج از کشور

شرکت بیمه پارسیان در راستای ارائه خدمات ویژه و ارزنده بیمه‌ای به هموطنان گرامی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند، با شرکت آلیانز که در سال ۲۰۱۶ میلادی با حفظ برتری در سه سال پیاپی به عنوان "ارزشمندترین برند بیمه در جهان" را کسب کرده، مبادرت به عقد قرارداد به منظور بهره‌مندی از خدمات شبکه بین‌المللی امدادرسان در قالب بیمه‌نامه مسافرین خارج از کشور نموده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان، همکار جدید شرکت بیمه پارسیان، که مقر اصلی آن در شهر مونیخ آلمان است، علاوه بر تمرکز ویژه بر ارائه خدمات بیمه‌ای، در سال ۲۰۱۰ میلادی دوازدهمین شرکت برزگ خدمات مالی چند ملیتی در جهان شناخته شد.

به نقل از هفته‌نامه  فوربس در این سال رتبه 23 بزرگترین شرکت‌های جهان را کسب کرده است. همچنین در سال ۲۰۱۲ میلادی، در فهرست برزگترین شرکت‌های خدمات مالی بر پایه درآمد در جایگاه سوم جهان قرار دارد.

در بیمه‌نامه درمان مسافران خارج از کشور، هموطنان گرامی در تمام نقاط دنیا (به استثنای ایالات متحده آمریکا) تحت پوشش بیمه‌ای با سقف‌های ۱۰ ، ۳۰ و ۵۰ هزار یورو هستند.

از جمله پوشش های این بیمه نامه می توان به :هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی و خدمات غیر پزشکی، هزینه‌های فوریتهای دندانپزشکی ، بازگرداندن جسد بیمه شده به کشور، سفر اضطراری یکی از اعضای درجه یک بیمه شده به کشور در اثر بروز بیماری یا حادثه، بازگشت اضطراری بیمه شده به کشور به دلیل فوت اعضای خانواده، حواله تضمینی وجوه نقد، معاضدت حقوقی، حواله وجه نقد ، هزینه دریافت مجدد مدارک شناسایی مفقودی در خارج از ایران، تاخیر در پرواز بیمه شده، فقدان بار بیمه شده ، تاخیر در ورود بار بیمه شده و.... است.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه