۹۹ درصد قبوض تلفن غیرحضوری پرداخت می‌شود

مدیرعامل اپراتور اول گفت: 12 میلیون از 19 میلیون مشترک دائمی همراه اول قبض کاغذی را حذف کرده‌اند که از قطع حدود ۱۵ هزار درخت جلوگیری شده است.

۹۹ درصد قبوض تلفن غیرحضوری پرداخت می‌شود

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، وحید صدوقی در مراسم امضای تفاهم نامه با مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور و رونمایی از باغ مشترکان همراه اول به دلیل عدم دریافت قبوض کاغذی و همراهی با طبیعت، اظهار داشت: تا سال 87 بیش از 99 درصد قبوض تلفن همراه و ثابت به صورت حضوری پرداخت می شد که فرهنگ‌سازی در این زمینه با جایزه چندین خودرو آغاز شد و در حالی که انتظار می‌رفت استان تهران به دلیل برخورداری از امکانات در این زمینه اول شود اما استان خراسان جنوبی بیشترین میزان پرداخت غیرحضوری را داشت.

وی افزود: در سال جاری بیش از 99 درصد قبوض تلفن به صورت غیرحضوری پرداخت می شود و در ماه گذشته قبوض کاغذی در 7 استان گیلان، کرمان، سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان حذف شد.

مدیرعامل همراه اول افزود: از 19 میلیون مشترک دائمی همراه اول تاکنون 12 میلیون قبوض کاغذی را حذف کرده‌اند و از قطع حدود 15 هزار درخت جلوگیری شده است.

وی گفت: علاوه بر این،80 درصد از 37 میلیون مشترکین اعتباری همراه اول به صورت غیرحضوری شارژ تهیه می کنند.

صدوقی اظهار امیدواری کرد: با نوسازی کامل شبکه همراه اول و ارائه خدمات دولت همراه به زودی اکثر مردم نیازی به حضور در مراکز اداری برای دریافت خدمات نخواهند داشت.

بر اساس این تفاهم، قطعه ای به نام همراه اول به مساحت 100 متر مربع برای طراحی فضای باغ و کاشت نمادین درخت در نظر گرفته شد که 100 گونه گیاهی انحصاری و در معرض خظر انقراض با حمایت این اپراتور در محل باغ گیاه شناسی ملی ایران نگهداری می شود.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه