آغاز تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه توسط بانک ملی

تحویل سکه های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه، در استان تهران از روز چهارشنبه 19 اردیبهشت و در سایر استان ها از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در واحدهای بانک ملی ایران آغاز می شود

آغاز تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه توسط بانک ملی

تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه، در استان تهران از روز چهارشنبه 19 اردیبهشت و در سایر استان‌ها از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در واحدهای بانک ملی ایران آغاز می‌شود

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌بانک ملی ایران، گرچه سررسید تحویل سکه‌های پیش فروش شده با موعد یک ماهه که از 26 تا 28 فروردین ماه انجام شده بود از 26 اردیبهشت ماه فرا می‌رسد، اما با دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی‌ایران، تحویل این سکه‌ها زودتر آغاز می‌شود.
بر این اساس، همه پیش خرید کنندگان سکه از روز چهارشنبه هفته جاری در واحدهای استان تهران و از روز شنبه هفته آینده در واحدهای سایر استان‌ها بانک ملی ایران، می‌توانند با ارائه رسید ثبت نام به همان شعبه‌ای که پیش خرید در آن انجام شده، سکه‌های خود را دریافت کنند.
پیش خرید کنندگان همچنین می‌توانند به جای دریافت سکه، کارت سکه را از واحد بانک ملی ایران درخواست کنند. در این روش، سکه نزد بانک ملی ایران به صورت امانت باقی خواهد ماند و دارنده کارت سکه می‌تواند در هر زمان با ارائه آن کارت به بانک، سکه خود را دریافت کند.
پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آتی بیش از یک میلیون قطعه سکه توسط واحدهای بانک ملی ایران به پیش خریدکنندگان تحویل داده شود. این میزان سکه به طور کامل توسط بانک مرکزی تامین و در اختیار واحدهای بانک ملی ایران گذاشته شده است.
دستورالعمل‌های لازم به این منظور به واحدهای بانک ملی ایران ابلاغ شده است و هنگام تحویل سکه به مشتریان، هیچ هزینه‌ای از آنها دریافت نخواهد شد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه