پرداخت صورت حساب با نرم‌افزار اوت لوک مایکروسافت

اگر شما هم جزء کاربران خدمات ایمیل اوت لوک مایکروسافت هستید، می توانید در آینده ای نزدیک برای پرداخت صورت حساب و قبض از این نرم افزار استفاده کنید.

پرداخت صورت حساب با نرم‌افزار اوت لوک مایکروسافت

اگر شما هم جزء کاربران خدمات ایمیل اوت لوک مایکروسافت هستید، می‌توانید در آینده ای نزدیک برای پرداخت صورت حساب و قبض از این نرم افزار استفاده کنید.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، مایکروسافت قصد دارد خدمات پرداخت تحت وب خود موسوم به مایکروسافت پی را با اوت لوک سازگار کند تا پرداخت هر صورت حساب یا قبضی که از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می‌شود از درون همین محیط ممکن شود و کاربران دیگر نیازی به مراجعه به وب سایت یا سرویس دیگری نداشته باشند.

خدمات یادشده فعلا برای خریداران سرویس‌ها و محصولات شرکت‌هایی مانند استرایپ، برین تری، زورا، فرش بوکس و غیره در دسترس است. ارائه این خدمات هم در هفته‌های آتی برای تعداد محدودی از کاربران آغاز شده و دامنه آن در ماه‌های بعد گسترش می‌یابد.

مایکروسافت هنوز جزئیات فنی مربوط به نحوه ارائه این خدمات را اعلام نکرده است، اما می‌گوید خدمات مذکور با ایمنی کامل ارائه می‌شوند تا حریم شخصی و اطلاعات مالی افراد ایمن باقی بماند.