استخدام کارکنان قراردادی سال 92 شرکت مخابرات/ یکسان شدن ساعت کاری زنان شاغل

شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: وضعیت کارکنان قراردادی استخدامی سال ۱۳۹۲ این شرکت به استخدام دائم تغییر می‌کند و همچنین اجرای کاهش ساعت کاری زنان شاغل در مخابرات برای کارمندان رسمی، پیمانکاری و شرکت‌های تابعه یکسان خواهد شد.

استخدام کارکنان قراردادی سال 92 شرکت مخابرات/ یکسان شدن ساعت کاری زنان شاغل

شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: وضعیت کارکنان قراردادی استخدامی‌سال ۱۳۹۲ این شرکت به استخدام دائم تغییر می‌کند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از شرکت مخابرات ایران، با توجه به مفاد آیین نامه استخدامی‌شرکت مخابرات ایران به دستور مدیرعامل این شرکت و با حمایت هیات مدیره، در راستای افزایش انگیزه و تعلق سازمانی، کارکنان قراردادی استخدامی‌سال ۹۲ به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می‌شوند.

سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این باره گفت: همزمان با هفته جهانی ارتباطات و روز جهانی مخابرات و با توجه به بررسی‌های به عمل آمده طبق تبصره یک ماده ۵ آیین نامه استخدامی‌شرکت مخابرات ایران و همچنین مواد ۱۱ و ۱۲ این آیین نامه، کارکنان قراردادی مربوط به آزمون استخدامی‌شرکت مخابرات ایران به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می‌شوند.

وی با اشاره به لزوم افزایش بهره وری، اثربخشی و تعلق سازمانی کارکنان افزود: این تصمیم، مطابق با آیین نامه استخدامی‌شرکت مخابرات ایران اتخاذ شده است.

اجرای کاهش ساعت کاری کارمندان زن در مخابرات یکسان می‌شود

هنچنین  صدری مدیرعامل اعلام کرد: پیرو اجرای قانون کاهش ساعت کار بانوان دارای شرایط خاص برای کارکنان دایم و قراردادی شرکت مخابرات ایران با موافقت هیات مدیره، از شرکت‌های خدمات اول و شسکام نیز خواسته شد این قانون را برای کارکنان‌شان رعایت کنند.

وی خاطر نشان کرد : در این خصوص با شرکت‌های خدمات اول مخابرات و شسکام هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و این قانون برای نیروهای تحت پوشش این شرکت‌ها که در بخش پیمانکاری مخابرات ایران و شرکت‌های تابعه اشتغال دارند، اجرا خواهد شد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه