آغاز ثبت‌نام در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ

ثبت‌نام متقاضیان حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ تهران) از ۲۳ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ۳ خردادماه ادامه خواهد داشت.

آغاز ثبت‌نام در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ

ثبت‌نام متقاضیان حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ تهران) از ۲۳ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا ۳ خردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، امسال ششم تا نهم مردادماه در محل دایمی‌نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در نخستین جلسه کمیته اجرایی الکامپ بیست و چهارم، رضا حیدری، محمد ثروتی، حسن هاشمی، آرش برهمند، سهیل مظلوم، سید علی آذرکار و حسام آرمندهی به عنوان اعضای کمیته اجرایی الکامپ این دوره انتخاب شدند.

طبق تقسیم وظایف انجام شده میان اعضای کمیته اجرایی، مهدی حیدری به عنوان مدیر اجرایی الکامپ بیست و چهارم انتخاب شد.

حسن هاشمی‌ مسئولیت هماهنگی نظام‌های استانی و سید علی آذرکار نیز مسئولیت هماهنگی در استان تهران را بر عهده گرفت. حسام آرمندهی انجام وظایف اجرایی دو بخش الکام گیمز و الکام ترندز را پذیرفت.

هماهنگی استارتاپ‌ها برای حضور در سالن الکام استارز نیز به آرش برهمند سپرده شد. محمد ثروتی به عنوان مسئول توسعه بازار انتخاب شد و انجام هماهنگی‌های لازم برای سالن دولت الکترونیک بر عهده سهیل مظلوم گذاشته شد.

کمیته اجرایی، پنجم خردادماه را برای شروع جانمایی شرکت‌هایی که مرحله ثبت‌نام را در موعد مقرر به انجام رساندند، در نظر گرفته است که به ترتیب اولویت ثبت نام جانمایی انجام می‌پذیرد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه