هوآوی می‌خواهد جای اپل را بگیرد

مدیر بخش تجاری شرکت هوآوی، اخیرا در مصاحبه‌ای گفته است که می‌خواهند دومین شرکت بزرگ تولید کننده‌ی گوشی هوشمند در دنیا شوند. «ریچارد یو» (Richard Yu) به خبرگزاری رویترز گفته است که تصمیم دارند تا دو سال آینده، با پشت سر گذاشتن شرکت اپل، در رتبه‌ی دوم بزرگ‌ترین سازنده‌های گوشی هوشمند در دنیا بنشینند.

هوآوی می‌خواهد جای اپل را بگیرد

مدیر بخش تجاری شرکت هوآوی، اخیرا در مصاحبه‌ای گفته است که می‌خواهند دومین شرکت بزرگ تولید کننده‌ی گوشی هوشمند در دنیا شوند. «ریچارد یو» (Richard Yu) به خبرگزاری رویترز گفته است که تصمیم دارند تا دو سال آینده، با پشت سر گذاشتن شرکت اپل، در رتبه‌ی دوم بزرگ‌ترین سازنده‌های گوشی هوشمند در دنیا بنشینند. در حال حاضر، هوآوی در رتبه‌ی سوم این لیست قرار دارد. رتبه‌ی اول و دوم به ترتیب در دست شرکت‌های سامسونگ و اپل است.

پشت سر گذاشتن اپل، نیازمند تلاش بسیاری و صد البته کمی شانس است. طبق اطلاعاتی که موسسه‌ی آماری Strategy Analytics منتشر کرده، شرکت هوآوی با فروش ۳۳٫۶ میلیون دستگاه موبایل در سه‌ماهه‌ی مالی گذشته، ۹ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته. این رقم برای اپل ۱۲ درصد و برای سامسونگ ۲۰٫۱ درصد است. سامسونگ و اپل به ترتیب در سه‌ماهه‌ی مالی اخیر، ۷۵٫۳ میلیون و ۴۵٫۵ میلیون دستگاه موبایل فروخته‌اند.

ریچارد یو می‌گوید که می‌خواهند با خلاقیت و ارایه‌ی تکنولوژی‌هایی مثل هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، به جایگاه اپل برسند. مدیر تجاری هوآوی می‌گوید که اپل در چند وقت اخیر، کار جدیدی نکرده است و سامسونگ هم درگیر مشکلات گلکسی نوت ۷ است؛ در نتیجه هوآوی می‌خواهد اعتماد مشتریان را به دست بیاورند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه