همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت روز ملی ارتباطات

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت روز ملی ارتباطات

مدیر عامل بانک دی طی پیامی‌فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت « روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت.

به گزارش عصر ارتباط،  متن پیام بدین شرح است: "دنیای امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است و در این دهکده جهانی، اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله می‌باشد. امروزه قدرت در دست جوامعی قرار دارد که از نیرومندترین شبکه‌های ارتباطی و بیشترین اطلاعات برخوردار باشند و این یک حقیقت انکارناپذیر در تمدن کنونی جهان است.

بدون تردید روابط‌عمومی‌به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی‌برعهده دارد و اکنون که اهمیت جایگاه روابط‌عمومی‌در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی‌توان نقش آن را در پیشبرد اهداف‌ یک‌ نهاد یا سازمان‌ نادیده گرفت.
روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی‌است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند بکوشیم با بهره گیری از مدیرانی توانا و تحول طلب، کارشناسانی متخصص و اخلاقمدار از یک سو و بهادادن به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سویی دیگر جایگاه این حرفه را در جامعه تثبیت نماییم.
اینجانب روز ملی ارتباطات و روابط عمومی‌را  به  تمامی‌فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه همکاران ارزش آفرینم در روابط عمومی‌و تمامی‌همیاران سخت کوش روابط عمومی‌شعب  تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال موفقیت روزافزونشان را خواستارم."

درج دیدگاه

بررسی بازی