پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت روز ملی ارتباطات

مدیر عامل بانک دی طی پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت « روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت روز ملی ارتباطات

مدیر عامل بانک دی طی پیامی‌فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت « روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت.

به گزارش عصر ارتباط،  متن پیام بدین شرح است: "دنیای امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است و در این دهکده جهانی، اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله می‌باشد. امروزه قدرت در دست جوامعی قرار دارد که از نیرومندترین شبکه‌های ارتباطی و بیشترین اطلاعات برخوردار باشند و این یک حقیقت انکارناپذیر در تمدن کنونی جهان است.

بدون تردید روابط‌عمومی‌به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی‌برعهده دارد و اکنون که اهمیت جایگاه روابط‌عمومی‌در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی‌توان نقش آن را در پیشبرد اهداف‌ یک‌ نهاد یا سازمان‌ نادیده گرفت.
روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی‌است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند بکوشیم با بهره گیری از مدیرانی توانا و تحول طلب، کارشناسانی متخصص و اخلاقمدار از یک سو و بهادادن به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سویی دیگر جایگاه این حرفه را در جامعه تثبیت نماییم.
اینجانب روز ملی ارتباطات و روابط عمومی‌را  به  تمامی‌فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه همکاران ارزش آفرینم در روابط عمومی‌و تمامی‌همیاران سخت کوش روابط عمومی‌شعب  تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال موفقیت روزافزونشان را خواستارم."

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی