برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویی ایسوس در دانشگاه ولیعصر (عج)

 ایسوس به عنوان برند نخست دنیای سخت افزار، با همکاری دانشگاه دخترانه ولیعصر (عج) تهران، در راستای افزایش اطلاعات دانشجویان گردهمایی یک روزه در آن دانشگاه برگزار کرد.

برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویی ایسوس در دانشگاه ولیعصر (عج)

 ایسوس به عنوان برند نخست دنیای سخت افزار، با همکاری دانشگاه دخترانه ولیعصر (عج) تهران، در راستای افزایش اطلاعات دانشجویان گردهمایی یک روزه در آن دانشگاه برگزار کرد. این گردهمایی در دو بخش عمومی‌و تخصصی در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید که در هر بخش بیش از 300 دانشجو حضور داشتند.

به گزارش عصر ارتباط، در بخش نخست، تیم مارکتینگ دفتر ایسوس به توضیحاتی در مورد آخرین دستاورد‌های کاربردی در زندگی روزمره پرداخت، هدف از این بخش، علاوه بر شناخت سبد کالای متنوع ایسوس، نحوه عملکرد هر دسته در زمینه مصارف روزمره بود.

برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویی ایسوس در دانشگاه ولیعصر (عج)

" مینی کیس‌های سری Vivo ایسوس، یکی از بهترین راهکارهای ارائه شده برای بهبود کسب و کار در عصر تکنولوژی است. از ویژگی‌های این سری از محصولات، ابعاد بسیار کوچک، مصرف انرژی بسیار کم، سخت افزار قدرتمند، طراحی بسیار زیبا، و رابط‌های اتصالاتی متنوع است"

سپس، تیم مارکتینگ ایسوس، به توضیحاتی تحت عنوان ارزش افزوده در مادربوردهای این برند پرداخت:

"ایسوس با بیش از سه دهه تولید موفق در زمینه مادربورد، علاوه بر تولید با کیفیت ترین محصولات، ارزشی خاص برای مصرف کننده قائل است. در کسب و کار، نیازهای شما از طرف ایسوس سنجیده شده و همواره ایسوس در تلاش است تا برای رضایتمندی بیشتر مشتریان خود، مزایایی را تحت عنوان ارزش افزوده در محصولات خود به کار گیرد  ایسوس با استفاده از راهکارهای متنوع، نیازهای کاربران را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کند. به طور مثال، با ارائه نسخه کامل آنتی ویروس قدرتمند در بسته بندی، امنیت سیستم شما را تامین می‌کند، یا با استفاده از راهکارهای خلاقانه نرم افزاری/سخت افزاری به اجرای برنامه‌ها سرعت می‌بخشد"

"در دنیای دیجیتال، مانیتور اصلی ترین بخش خروجی است. همه ما بیشترین وقت روزمره خود را ممکن است پشت همین مانیتورها بگذرانیم، نحوه نشستن در برابر مانیتور بسیار مهم است که ممکن است با رعایت اصول صحیح، از صدمات ناشی از نحوه نشستن اجتناب کنید. اما این همه ماجرا نیست، اصلی ترین صدمات از خود مانیتور به شما وارد می‌شود، بدون آن که اطلاعی از آن داشته باشید! نورآبی مضری که از نمایشگر ساطع می‌شود، آسیب‌های جبران ناپذیری را به چشم شما وارد می‌کند، نمایشگر‌های ایسوس با فناوری فیلتر نور آبی مضر، از این آسیب به طور کامل جلوگیری می‌کند. همچنین نمایشگرهای معمولی، دارای پرش‌هایی جزئی هستند که با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شود، اما این پرش‌ها در هنگام کار آسیب‌هایی نظیرسردرد و دردهایی در ناحیه گردن ایجاد می‌کند. نمایشگرهای ایسوس با استفاده از فناوری Flicker-Free بکار گرفته شده در پنل آن‌ها، تصاویری بدون پرش تولید کرده و مشکلات اینچنینی را به طور کامل رفع می‌کند "

سپس در نوبت صبح، با توضیحاتی در زمینه فناوری‌های مرتبط به کارت گرافیک ایسوس و درایوهای نوری ایسوس ادامه یافت.

برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویی ایسوس در دانشگاه ولیعصر (عج)در نوبت عصر نیز بحث با کارگاهی تخصصی در زمینه بهینه سازی سیستم و راهکارهای افزایش راندمان شروع شد. در این کارگاه، سیستمی‌رده بالا با آخرین فناوری‌های ارائه شده در دنیای سخت افزار به چندین صورت ممکن با فرایند اورکلاکینگ پایدار و راهکارهای اختصاصی و آسان ایسوس در بایوس مادربورد بهینه شد و با استفاده از نرم افزارهای رایج به منظور سنجش و  میزان افزایش راندمان سیستم مورد سنجش قرار گرفت.

 

در سالن برگزاری این گردهمایی نیز، دفتر ایسوس به منظور کسب تجربه کامل دانشجویان از آخرین محصولات و فناوری‌ها و جدید ترین کالاهای خود، به همراه یک سیستم تحت پلتفرم VR نیز قرار داده بود.

برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویی ایسوس در دانشگاه ولیعصر (عج)

ایسوس برای نخستین بار به طور رسمی‌ در یک محیط آموزشی توانست به سوالات نیرو کار آینده کشور پاسخ دهد و طبق گفته ایسوس، سعی بر آن است تا با حفظ تعامل بیشتر با قشر تحصیل کرده جامعه توسط چنین مراسمی، کمکی در زمینه رشد و بهبود کیفیت کسب و کار و بهروری برای نیرو کار جوان کشور مهیا سازد.