اولین ساعت هوشمند ماژول

تاکنون در سال 2017، سه ساعت مبتنی بر اندروید ور (Android Wear) و با نام‌های LG Watch Style، LG Watch Sport و Huawei Watch 2 معرفی شده‌اند.

اولین ساعت هوشمند ماژول

چنین قیمت گزافی Connected Modular 45 را بیشتر به یک زیورآلات تبدیل می‌کند تا یک ساعت هوشمند. این ساعت از پردازنده AtomZ34XX، 512 مگابایت رم و 4 گیگابایت حافظه داخلی و سیستم‌عامل اندروید ور 2.0 به‌صورت پیش‌فرض بهره می‌گیرد. اما هیچ‌کدام از این‌هاقیمت 1600 دلاری را توجیه نمی‌کند بلکه آنچه باعث ارزش بالای آن می‌شود، در نام این محصول نهفته شده و به طراحی آن بازمی‌گردد.

تگ هویر Connected Modular 45 ساعت بسیار زیبایی است و لقب «ماژولار» به این دلیل بر روی آن نهفته شده که کاربر می‌تواند به هنگام سفارش آن از وب‌سایت کمپانی تگ هویر، ساعت هوشمند خود را شخصی‌سازی کند. این شخصی‌سازی در کنار مواردی چون فریم آلومینیومی و بند ساعت، شامل ماژول اصلی، بخش‌های اتصالی، بند و اندازه بند هم می‌شود. این ویژگی شبیه به Moto Maker موتورولا است.

در کنار شخصی‌سازی‌های فراوان، قول داده که این ساعت تجربه کاربری بسیار لذت بخشی داشته باشد. وجود باتری 410 میلی‌آمپری که تا 25ساعت دوام می‌آورد، نمایشگر AMOLED 1.39 اینچی و شیشه یاقوتی با کیفیت بالا مؤید این امر است. همچنین وجود سنسورهایی نظیر GPS و NFC می‌تواند شما را از اتصال به گوشی هوشمندتان در بسیاری از موارد بی‌نیاز کند. درنهایت باید اشاره کنیم که ConnectedModular 45 تا عمق 100 متری در مقابل نفوذ آب مقاومت می‌کند. البته فروبردن چنین ساعتی به درون آب کار غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

امکان خرید این ساعت هوشمند، از امروز از طریق وب سایت تگ هویر فراهم است و قیمت آن هم از 1650 دلار در مدل پایه شروع شده و با توجه به شخصی‌سازی های خریدار می‌تواند تا 6750 دلار هم افزایش یابد. می‌توان گفت که کمپانی تگ هویر با این محصول، کاربران ثروتمند را هدف قرار داده است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه