سامسونگ از اپلیکیشنی برای تمام سیستم‌عامل‌ها رونمایی می کند

در راستای رونمایی از گلکسی S8 پرچم دار پر سروصدای سامسونگ، این کمپانی از رونمایی یک اپلیکیشن نیز خبر داده است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل اجرا است.

سامسونگ از اپلیکیشنی برای تمام سیستم‌عامل‌ها رونمایی می کند

امروز سامسونگ اپلیکیشنی را معرفی کرد که در ۲۹ مارس رونمایی می شود، همراه با رونمایی گلکسی S8، و برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترسی است. در کنفرانسی که سامسونگ به صورت VIP برای شرکا و برخی مهمانان خاص خود ترتیب داده بود از این موضوع یادی کرده است و به جز این موضوع هیچ موضوع هیجان انگیز دیگری در این کنفرانس بیان نشده است.

در زمان رونمایی گلکسی S8 کاربران به صورت زنده می توانند رونمایی این گوشی هوشمند را از وب سایت www.samsung.comمشاهده کنند.پس از نوت ۷ بیشتر تمرکز گلکسی S8 باید بر روی ساخت گوشی هوشمندی امن باشد و باید بر روی این نکته و باتری این دستگاه بسیار دقت کند.خبرهای لو رفته بسیار زیادی در رابطه با گلکسی S88 به گوش رسیده است و حالا زمان آن رسیده است که ببینیم کدام یک از این خبر ها به واقعیت می پیوندد.

اگر منتظر دانلود کردن اپلیکیشن هستید باید آماده باشید تا در ۲۹ مارس در ساعت ۱۱a.m این اپلیکیشن رونمایی شود و آن را دانلود کنید. و هم چنین آماده رونمایی از پرچم دار جنجالی سامسونگ باشید.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه