پلیس هامبورگ 900 گوشی لومیا برای نیروهایش خرید!

برند لومیا نامی فراموش‌شده در عرصه تلفن‌های هوشمند است که 18 ماه از عرضه آخرین گوشی هوشمندش می‌گذرد، گوشی ویندوزی که توسط شرکت اچ‌پی ساخته شد و با برخورد سرد کاربران مواجه شد

پلیس هامبورگ 900 گوشی لومیا برای نیروهایش خرید!

برند لومیا نامی فراموش‌شده در عرصه تلفن‌های هوشمند است که 18 ماه از عرضه آخرین گوشی هوشمندش می‌گذرد، گوشی ویندوزی که توسط شرکت اچ‌پی ساخته شد و با برخورد سرد کاربران مواجه شد. اما به نظر می‌رسد روزگار خوش این برند آغازشده است چرا که برخی از سازمان‌ها کارمندان خود را ملزم به استفاده از گوشی‌های ویندوز 10 و لومیا کرده‌اند که یکی از این سازمان‌ها و ادارات، پلیس هامبورگ آلمان است.

دپارتمان پلیس آلمان به‌تازگی 900 دستگاه لومیا را به قیمت معادل 107 دلار برای مأموران پلیس خریداری کرده است. موبایل‌های لومیا به سیستم و پلتفرم UWP مجهز هستند که به مأموران پلیس کمک می‌کنند تا گزارش‌های مختلف را زمانی که در مأموریت هستند، به سرورهای پلیس ارسال کنند.

 علاوه بر این، احتمالا شرکت اچ‌پی سازنده گوشی‌های لومیا، نسخه ارزان‌قیمت‌تر از این سری گوشی‌ها بانام Elite x3 با رابط کاربری Multitasking را نیز به زودی رونمایی می‌کند.

شاید برای شما هم این سؤال پیش‌آمده باشد که چرا پلیس هامبورگ از میان برندهای معتبر و مطرح به سراغ لومیای ناشناخته و کم طرفدار برای نیروهای خود رفته است. جواب این است که ویندوز 10 موبایل (سیستم‌عامل گوشی‌های لومیا) بهترین پلتفرم برای پلیس است و محدودیت در نصب اپلیکیشن‌های مختلف که برای بسیاری از کاربران ضعف بزرگی است، برای نیروهای پلیس به‌هیچ‌وجه ضعف نخواهد بود، چرا که مأموران پلیس قرار نیست با تلفن همراه خود به وب‌گردی و پرسه در شبکه‌های اجتماعی یا بازی بپردازند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه