اپل آیفون 7 قرمز را معرفی کرد

اپل امروز عضو جدیدی را به سری آیفون 7 خود اضافه کرد.

اپل آیفون 7 قرمز را معرفی کرد

اپل امروز عضو جدیدی را به سری آیفون 7 خود اضافه کرد: نسخه قرمز رنگ آیفون 7. این کمپانی پیشتر قاب های محافظ قرمز رنگی را برایآیفون های خود عرضه کرده بود، اما این نخستین بار است که گوشی آیفون در رنگ قرمز عرضه می شود. این محصول جدید از پوشش آلومینیومی قرمز رنگ برخوردار است و حاصل همکاری اپل و کمپانی RED است.
تیم کوک، مدیرعامل اپل در این خصوص اظهار کرده است:
معرفی این نسخه خاص از آیفون در رنگ جذاب قرمز، برجسته ترین محصول قرمز رنگ ماست که به مناسبت گرامیداشت همکاری ما با کمپانی RED عرضه شده و بیصبرانه در انتظار رساندن آن به دست مشتریان خود هستیم.
همکاری اپل و RED همچنین شامل جذب سرمایه برای کمک به تحقیقات در خصوص بیماری ایدز می شود که از طریق طرح های قرمز رنگ محصولات و اپلیکیشن ها صورت خواهد گرفت. اپل چندی پیش در بزرگداشت روز جهانی ایدز اپ استور و اپلیکیشن های برگزیده خود را به رنگ قرمز درآورد.
اپل در آخرین سری آیفون های خود رنگ جدید مشکی براق را معرفی کرد و در سری قبلی آیفون های خود نیز رنگ رزگلد را در آیفون 6اس عرضه کرد. رنگ قرمزی که امروز معرفی شد نیز احتمالا زیباترین رنگی است که در آیفون 7 و 7 پلاس دیده شده و احتمالا از روز 24 مارس، 4 فروردین، در دو مدل 128 و 256 گیگابایتی و به قیمت 749 دلار عرضه خواهد شد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه