ویدئوهای لایو اینستاگرام را ذخیره کنید

اینستاگرام به افزودن ویژگی‌های جدید به اپلیکیشن موبایل خود ادامه می‌دهد درحالی‌که بسیاری از این ویژگی‌ها، طبق درخواست‌های کاربران اضافه می‌شود.

ویدئوهای لایو اینستاگرام را ذخیره کنید

اینستاگرام به افزودن ویژگی‌های جدید به اپلیکیشن موبایل خود ادامه می‌دهد درحالی‌که بسیاری از این ویژگی‌ها، طبق درخواست‌های کاربران اضافه می‌شود. ذخیره‌سازی ویدئوهای لایو (live) یکی از امکاناتی بود که نیاز به آن احساس می‌شد و اکنون اینستاگرام آن را به آخرین نسخهاپلیکیشن خود آورده است.

 

اگر شما هم یکی از کاربران این شبکه اجتماعی هستید، برای دسترسی به این ویژگی باید اپلیکیشن خود را به نسخه 10.12 به‌روزرسانی نمایید که اکنون در گوگل پلی و اپ استور قرار گرفته است.

از امروز امکان ذخیره‌سازی ویدئوهای لایو در هر دو نسخه اندروید و iOS اینستاگرام فراهم شده و شما می‌توانید پس از پایان یافتن ویدئو لایو، آن را ذخیره کنید. روش کار آن بسیار ساده است؛ کافی است آیکون Save را که در سمت راست بالای ویدئو پس از پایان یافتن ویدئو قرارمی‌گیرد، فشار دهید.

البته توسعه‌دهندگان می‌گویند که پس از ذخیره کردن ویدئو، لایک ها، کامنت ها و تعداد بازدیدهای ویدئو ذخیره نخواهد شد.

ویدئوهای ذخیره‌شده پس از فشردن کلید Done در گالری شما و در قسمت دوربین در دسترس خواهند بود. به گفته اینستاگرام، این نخستین ویژگی از چندین ویژگی است که آنها قصد دارند در سال جاری معرفی کنند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه