رونمایی از اپلیکیشن تعاملی قرآن برای کودکان

همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) و در ماه قرآن، نخستین نرم افزار تعاملی قرآن برای کودکان رونمایی می شود.

رونمایی از اپلیکیشن تعاملی قرآن برای کودکان

همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) و در ماه قرآن، نخستین نرم افزار تعاملی قرآن برای کودکان رونمایی می شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از  مهر، «قرآن برای کودکان» نرم افزار تعاملی است که در آن قصه های قرآن کریم با جذابیت داستانی و سرشار از مفاهیم الهی خود به زبانی ساده برای کودکان روایت شده است. این مفاهیم اگر با زبان قصه و از همان دوران کودکی به انسان ارائه شود، اثرگذارتر خواهد بود زیرا می‌تواند روح حاصلخیز کودک را برای پذیرش حق و حرکت در مسیر الهی در آینده، آماده سازد.

اپلیکیشن «قرآن برای کودکان»، برنامه تعاملی بر بستر تلفن همراه است که بسیاری از داستانهای قرآن را با زبانی ساده و با تصویرگری منحصر به فرد برای کودکان روایت می کند؛ این نرم افزار برای استفاده در سیستم عاملهای اندروید و IOS و به چند زبان زنده دنیا توسط سازمان فضای مجازی سراج آماده شده است.

موتور بازی قدرتمند، تصاویر اختصاصی، داستان های کوتاه، انیمیشن های جذاب، گویندگی داستانها به زبانهای مختلف، ساختار بازیگونه برای آموزش مفاهیم و حجم مناسب هر داستان برای دانلود، بخشی از مزایای قرآن برای بچه ها است.

برای تولید این اپلیکیشن، جمعی از متخصصان نویسندگی، تصویرسازی، گرافیک، انیمیشن، کارگردانی، برنامه نویسی، گیم، موسیقی و تولید با نظارت کارشناسان دینی گردهم آمدند.

این نرم افزار روز ۵ شنبه دهم خرداد در جامعه المصطفی در شهر قم با حضور آیت الله اعرافی ریاست حوزه علمیه قم و دیگر بزرگان حوزه رونمایی می شود.

دانلود و نصب این نرم افزار از طریق این لینک و یا از طریق شماره گیری #۱۱۴*۳* روی موبایل ممکن است.