بیشترین هَش رِیت جهان در با مادربورد H370 Mining Master ایسوس

سال گذشته با همه گیر شدن طب ماینینگ در جهان، مادربورد B250-Mining Expert  توسط بزرگترین تولید کننده مادربورد یعنی ایسوس معرفی شد که 19 کارت گرافیک را به طور همزمان پشتیبانی می کرد. حال با عرضه چیپ ست میانرده اینتل، اینبار ایسوس دوباره باعث شگفتی ماینر ها شد!

بیشترین هَش رِیت جهان در با مادربورد H370 Mining Master ایسوس

سال گذشته با همه گیر شدن طب ماینینگ در جهان، مادربورد B250-Mining Expert  توسط بزرگترین تولید کننده مادربورد یعنی ایسوس معرفی شد که 19 کارت گرافیک را به طور همزمان پشتیبانی می‌کرد. حال با عرضه چیپ ست میانرده اینتل، اینبار ایسوس دوباره باعث شگفتی ماینر‌ها شد! رکورد پشتیبانی همزمان از کارت گرافیک در ماینینگ مجدداً شکسته شد و ایسوس این بار در مادربورد H370 Mining Master تعداد 20 کارت گرافیک را به طور همزمان برای استخراج ارز‌های رمزگذاری شده یا کریپتو کارنسی در دسترس شما قرار داده است!

افزایش کارایی، کاهش هزینه‌های جاری و استفاده آسان

به گزارش عصر ارتباط، در تمام مادربوردهای مخصوص استخراج ارز‌های دیجیتال، رابط PCI-Express به منظور اتصال کارت گرافیک در روی مادربورد در نظر گرفته شده است، ایسوس با استفاده از رابط USB و حالت PCIe-over-USB ، 20 کارت گرافیک را به طور همزمان به مادربورد متصل می‌سازد که با این عمل در قیمت رابط‌های رایز نیز می‌توانید صرفه جویی کنید و علاوه بر آن تعداد بیشتری کارت گرافیک بر روی یک مادربورد داشته باشید.

بیشترین هَش رِیت جهان در با مادربورد H370 Mining Master ایسوس

در ماینینگ کاهش زمان نگهداشت و چک کردن سیستم با افزایش بازدهی ریگ ماینینگ نسبت مستقیم دارد. به همین منظور ایسوس از آخرین راهکار‌های عیب یابی استفاده کرده که علاوه بر چراغ‌های نشانگر وضعیت سلامت و نام گذاری هر ورودی USB به همراه اتصال همزمان 3 منبع تغذیه، یک Seven Segment نیز به همراه کلید‌های روی برد روشن/خاموش و راه اندازی مجدد در نظر گرفته است تا در سریع ترین حالت ممکن از سیستم ماینینگ خود استفاده کنید.

علاوه بر این ویژگی‌های سخت افزاری، ایسوس با بایوس تحسین شده UEFI خود، نحوه راه اندازی و پیکربندی را به بهترین شکل ممکن در اختیار ماینر‌ها قرار داده است تا ماینر‌ها بتوانند به نهایت کارایی و بیشترین تغییرات به منظور پایداری سیستم‌ها در پردازش‌های سنگین استخراج ارزهای دیجیتال دست یابند.

مادربورد H370 Mining Master با پشتیبانی از همه کارت گرافیک‌های رایج، همزمان با عرضه جهانی آن، در کشور با گارانتی رسمی‌قطعات ایسوس در دسترس خواهد بود.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه