هوگوباس از ساعت جدید خود پرده برداشت

هوگو باس از اولین ساعت هوشمند اندرویدی خود پرده برداشت

هوگوباس از ساعت جدید خود  پرده برداشت

بدون شک، طراحی ساعت های هوشمند در طی سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده و دلیل این امر را می توان در ورود شرکت های بزرگ و کوچک به این صنعت دانست که هر کدام با اضافه کردن قابلیت ها و ویژگی های متعدد، نحوه کار با یک ساعت را از حالت سنتی آن خارج و کاربردهای جدیدی را برای آن رقم زده اند.

شرکت هوگو باس (Hugo Boss) نیز که یکی از تولیدکنندگان باسابقه ساعت در دنیا محسوب می شود، اخیراً با رونمایی از اسمارت واچی مبتنی بر سیستم عامل اندروید ور، رسماً ورود خود را به این جمع اعلام کرد.

این ساعت هوشمند، Touch نام دارد و طراحی آن به گونه ایست که در نگاه اول، کمتر کسی می تواند به هوشمند بودن آن پی ببرد. متاسفانه هنوز اطلاعات کاملی و دقیقی در رابطه با مشخصه های فنی و قابلیت هایی که این محصول به آن ها مجهز شده، اعلام نشده و تنها مشخصه بارز آن، استفاده از اندروید ور 2.0 در قلب این ساعت است.

شنیده ها حاکی از این است که Touch با قیمت تقریبی 395 دلار و از ماه آگوست سال جاری روانه بازار خواهد شد. از جمله ویژگی های مورد انتظار برای این ساعت می توان به پشتیبانی از تراشه NFC و سرویس پرداخت موبایلی اندروید پِی اشاره کرد.

 

همچنین برخی از منابع خبری نیز ادعا کرده اند که خبری از سنسورهایی همچون ضربان قلب در این ساعت نخواهد بود، چرا که بعید به نظر می رسد هوگو باس بر روی قابلیت هایی این چنینی تمرکز کرده باشد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه