جوابیه وزارت آموزش و پرورش به مصاحبه نماینده مردم کرج

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش تاکید دارد که آموزش و پرورش اولین دستگاهی بوده است که بخشنامه استفاده از پیام رسان های داخلی را مورد تأکید و مراتب را به تمامی استان ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرده است.

جوابیه وزارت آموزش و پرورش به مصاحبه نماینده مردم کرج

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی‌وزارت آموزش و پرورش تاکید دارد که آموزش و پرورش اولین دستگاهی بوده است که بخشنامه استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی را مورد تأکید و مراتب را به تمامی‌استان‌ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از خانه ملت، مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی‌وزارت آموزش و پرورش نسبت به مصاحبه نماینده مردم کرج در زمینه استفاده وزارت آموزش و پروش از پیام‌رسان‌های داخلی واکنش نشان داد و در جهت تنویر افکار عمومی‌جوابیه ارسال کرد.

متن جوابیه به شرح زیر است.

"مدیر عامل محترم خبرگزاری خانه ملت

با سلام و احترام

عطف به مطلب مندرج در آن خبر گزاری، به تاریخ 07/03/1397 با عنوان «وزارت آموزش و پرورش و بانک مرکزی استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی را منع کرده اند/ رئیس جمهور بخش‌های دولتی را ملزم به استفاده از پیام‌رسان‌های بومی‌می‌کند» پاسخ مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی‌وزارت آموزش و پرورش موارد زیر را جهت تنویر افکار عمومی‌به استحضار می‌رساند: در روزهای گذشته یکی از نمایندگان مجلس اقدام به انتشار مصاحبه ای کرده است و در آن بانک مرکزی و وزارت آموزش و پرورش را به صدور بخشنامه در مورد عدم استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی متهم کرده است. مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی‌وزارت آموزش و پرورش ضمن رد ادعاهایی از این قبیل خاطر نشان می‌سازد، آموزش و پرورش اولین دستگاهی بوده است که بخشنامه استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی را مورد تأکید و مراتب را به تمامی‌استان‌ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرده است و در این راستا؛ به مدیران روابط عمومی‌سراسر کشور جهت استفاده از پیام‌رسان داخلی و ایجاد صفحه اختصاصی آموزش و پرورش در چند پیام‌رسان داخلی از جمله سروش، آی گپ و ... برای انتشار اخبار پورتال روابط عمومی، راه‌اندازی صفحه اختصاصی در پیام‌رسان‌های داخلی و قطع ارتباطات اداری از پیام‌رسان‌های خارجی اقدام کرده است ، شایان ذکر است، فعالیت مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی‌وزارت آموزش و پرورش در پیام‌رسان‌های داخلی از تاریخ ۴ خرداد ۹۷ آغاز شده است.

خواهشمند است طبق قانون مطبوعات و رسانه‌ها نسبت به درج جوابیه این مرکز در همان صفحه و با همان قلم اقدام لازم صورت گیرد.

نجات بهرامی‌معاون رسانه"

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه