سیستم عامل iOS به نسخه 10.3 بروزرسانی شد

iOS 10.3 بالاخره عرضه شد و بهتر است دستگاه های خود را سریعتر به این نسخه بروزرسانی کنید. این بروزرسانی جدید تغییرات قابل توجهی را به iOS 10 اضافه می کند .

سیستم عامل iOS به نسخه 10.3 بروزرسانی شد

یکی از این تغییرات در خصوص اپلیکیشن ها خواهد بود و به گزارش AppleInsider، به نحوه ی ارایه نظر کاربران و پاسخ دهی توسعه دهندگان مربوط می شود. اگر از کاربران iOS باشید حتما اطلاع دارید که رتبه بندی و ارایه نظر و توضیح در خصوص اپلیکیشن ها باید از طریق اپ استور iTunes انجام شود، اما با تغییراتی که در iOS 10.3 ارایه شده کاربران از این پس می توانند رتبه بندی اپلیکیشن را در داخل آن انجام دهند که بطرز قابل توجهی در زمان کاربران صرفه جویی می کند.
پیشتر کاربران در اپلیکیشن ها به رتبه بندی ترغیب می شدند و در صورت موافقت به اپ استور ارجاع داده می شدند تا نظر خود را در آنجا ثبت کنند و پس از ثبت نظر کاربر مجدد باید به اپلیکیشن بازمی گشت که قطعا روش کارآمدی نیست. با سیستم جدید، مسیر بسیار کوتاه تر شده و کاربران بیشتری حاضرند نظر خود را در خصوص اپلیکیشن ها اعلام کنند.
بعلاوه، در نسخه جدید توسعه دهندگان می توانند به راحتی به نظرات ارایه شده پاسخ دهند که به رفع بعضی ابهامات در خصوص اپلیکیشن آنها و ارایه راهکار به کاربران برای رفع مشکلات کمک می کند.
تغییر قابل توجه دیگر در قابلیت های سیری رخ داده است. از این پس امکان پرداخت قبوض با اپلیکیشن های پرداخت از طریق سیری وجود دارد. همچنین کاربران می توانند با استفاده از سیری از اپلیکیشن های درخواست تاکسی استفاده کنند. با iOS 10.3 سیری قادر خواهد بود میزان سوخت اتومبیل، کنترل قفل درهای اتومبیل، روشن و خاموش کردن چراغ ها و مواردی دیگر را به عهده بگیرد.
همچنین بروزرسانی اخیر iOS به کاربران امکان می دهد AirPod خود را نیز مکان یابی کنند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه