به زودی گلکسی نوت 7 سامسونگ به بازار برمی گردد

سالی که در آن، فبلت گلکسی نوت 7 که مهندسان این شرکت، امید زیادی به فروش آن بسته بودند پس از ورود به بازار، یکی پس از دیگری منفجر می شد و طولی نکشید که میلیون ها دستگاه گوشی فروخته شده از سطح بازار جمع آوری و در انبارهای این شرکت دپو شد.

به زودی گلکسی نوت 7 سامسونگ به بازار برمی گردد

 

اما همانطور که در خبرها خواندید پس از چند ماه تحقیق و بررسی، بالاخره علت اصلی انفجار گلکسی نوت 7 ها مشخص شد و اکنون این شرکت قصد دارد تا نسخه های ریفربیشد این گوشی را باری دیگر به بازار عرضه کند. برای آن دسته از افرادی که با این واژه آشنا نیستند باید بگوییم که ریفربیشد به کالاهایی گفته می شود که معمولاً به دلیل مشکلاتی پیش بینی نشده به تولیدکننده مرجوع می شوند و پس از رفع مشکل، باری دیگر به بازار عرضه می شوند. در واقع، این دستگاه ها به دستگاه های بازسازی شده و یا نوسازی شده شناخته می شوند.

 از این رو، شرکت سامسونگ نیز قصد دارد تا گلکسی نوت 7 های ریفربیشد خود را در آینده ای نزدیک در اختیار طرفداران محصولات خود قرار دهد. این شرکت در بیانیه ای در این خصوص عنوان کرد: 

با توجه به این که دستگاه های گلکسی نوت 7، مدل های ریفربیشد هستند، استفاده از آن منوط به مذاکره با مقامات رگولاتوری و اپراتورهای مخابراتیست و در این بین، تقاضای خریداران نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

با توجه به این بیانیه می توان دریافت که زمان و محل عرضه این گوشی ها، به نتیجه مذاکرات با نهادهای قانونگزاری و همچنین تقاضای بازار برای خرید بستگی دارد. هنوز اطلاعات خاصی در خصوص مشخصات مدل های ریفربیشد گلکسی نوت 7 به بیرون درز نکرده اما برخی منابع خبری ادعا کرده اند که ظرفیت باتری این مدل در مقایسه با مدل اصلی، اندکی کاهش خواهد یافت و بین 3000 تا 3200 میلی آمپر ساعت تعیین خواهد شد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه