خانواده Galaxy S8 پیش از معرفی توانستند بخشی از کاربران رقبایی همچون اپل را جذب کنند

همان‌طور که می‌دانید، پس از داستان گلکسی نوت ۷، سامسونگ وعده داده بود که با معرفی گلکسی اس ۸ و ویژگی‌های جذاب آن، جبران می‌کند.

خانواده Galaxy S8 پیش از معرفی توانستند بخشی از کاربران رقبایی همچون اپل را جذب کنند

براساس گزارشی از سوی شرکت بیمه گوشی‌های همراه بریتانیا، Insurance2go، در بررسی‌های انجام شده میزان ۱۰ درصد از کاربران فعلی آیفون اعلام کرده‌اند که قصد ترک پلتفرم اپل و روی آوردن به پرچم‌داران جدید سامسونگ، یعنی Galaxy S8 و +Galaxy S8 را دارند.

البته ۳۶ درصد از این کاربران به دلیل ترس از تجربه تلخ Galaxy Note 7 و مشکلات باتری آن، از خرید مدل‌های جدید تولید شده توسط سامسونگ خودداری می‌کنند. ۳۸ درصد دیگر هم اعلام کردند که گوشی‌های سامسونگ هم در حال گران شدن هستند، بنابراین فرقی نمی‌کند.

همچنین این بررسی اعلام کرد که ۳۰ درصد از کاربران ال‌جی هم قصد خرید Galaxy S8 و +Galaxy S8 را دارند. اما با وجود معرفی پرچم‌دار جدید ال‌جی چرا چنین آماری ثبت شده است؟ ۷۸ درصد این میزان اعلام کردند که پرچم‌داران جدید سامسونگ بهتر از ال‌جی G6 به نظر می‌رسند. شرکت دیگری که باید با ۲۷ درصد از کاربران خود خداحافظی کند و تسلیم سری جدید Galaxy S شود، کمپانی تایوانی HTC است. حتی ۵۸ درصد از کاربران خود سامسونگ هم اعلام کردند که دستگاه‌های خود را به دو مدل جدیدی که امروز معرفی می‌شود آپگرید خواهند کرد که بخشی از آن ها صاحبان پرچم‌داران سال گذشته‌، Galaxy S7 و S7 edge هستند.

گری بی‌استون، مدیر بازاریابی این موسسه بیمه اعلام کرده:

چندین سال است که آیفون بازار گوشی‌های هوشمند را تحت سلطه خود در آورده است، علی‌رقم رقابت سختی که با سامسونگ و سایر رقبای اندرویدی داشته است. اما مشتریان بیشتری در حال تغییر هستند، آن هم برای مشخصات بهتر و نه برند تلفن همراه‌شان. در طول چند سال اخیر، دریافتیم که تغییراتی در نرخ گوشی‌های اپل - اندرویدی بیمه شده رخ داده و این تحقیق تنها نشان دهنده این است که در واقع اپل باید بازی را به نفع خود تغییر دهد تا بتواند طرفدارانش را به خود وفادار نگه دارد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه