ساعت هوشمند گارمین

با ساعت هوشمند جدید گارمین موسوم به Forerunner 935 آشنا شوید

ساعت هوشمند گارمین

علاقه‌ مدیران کمپانی گارمین (Garmin) به تولید دستگاه های پوشیدنی اعم از ردیاب های سلامتی و یا ساعت های هوشمند، بر کسی پوشیده نیست. شرکتی که از مدت ها پیش و قبل از آن که بسیاری از کمپانی های بزرگ و کوچک به این حوزه ورود کنند، در این بازار حضور داشت و گجت های خود را روانه بازار می کرد.

این شرکت که هم اکنون طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرده، اخیراً عضوی جدید تحت عنوان Forerunner 935 به خانواده محصولات خود اضافه کرد. ساعت هوشمندی که بر خلاف مدل های قبلی این شرکت که بیشتر به منظور پایش سلامت روانه بازار می شدند، از ویژگی های متفاوتی برخوردار است و بیشتر برای ورزشکاران حرفه ای طراحی شده است.

به گفته شرکت سازنده، این ساعت هوشمند می تواند گزینه ای ایده آل برای ورزشکاران و به طور کل، آن دسته از افرادی باشد که به دنبال ثبت و مشاهده لحظه به لحظه فعالیت های خود همچون میزان مسافت طی شده و یا میزان کالری مصرفی هستند.

گارمین در خصوص این ساعت عنوان کرد که Forerunner 935 از قابلیت هایی جدید ویژه ی تمرین برخوردار است که توسط شرکت Firstbeat طراحی شده است. عملکرد این قابلیت به گونه ای است که می تواند با تجزیه و تحلیل وضعیت بدنی فرد، قبل و بعد از تمرین، نکاتی را جهت افزایش اثربخشی تمرین ارائه دهد. همچنین، کاربران می توانند با استفاده از این ویژگی، نگاهی کلی به فعالیت های خود در طول هفته بیاندازند و از عملکرد و همچنین میزان تاثیر حرکات ورزشی بر بدن خود مطلع شوند.

از طرفی دیگر، می توان با جفت کردن این ساعت با دستگاه Running Dynamics Pod، مواردی از قبیل طول گام، میزان تماس بدن با زمین و غیره را اندازه گیری کرد. این ساعت به جی پی اس داخلی مجهز شده و باتری آن نیز می تواند تا 24 ساعت شارژ را در خود نگه دارد. البته اگر به حالت «انرژی کم» تغییر داده شود، این مدت زمان به 50 ساعت افزایش خواهد یافت.

قرار است Forerunner 935 با قیمت پایه 500 دلار روانه بازار شود و با توجه به بندهایی که برای این ساعت در نظر گرفته می شود، قیمت آن متغیر خواهد بود.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه