سلاح خوش‌دست آئورس برای گیمرها؛ ماوس M5 در کامپیوتکس عرضه شد

آئورس برند گیمینگ گیگابایت است که این کمپانی بیش از 3 سال است تمرکز خود را بر روی این برند تجاری معطوف کرده است تا محصولات گیمینگ خود را برای گیمرها تحت نام این برند عرضه کند. یکی از محصولاتی که گیگابایت در کامپیوتکس 2018 از آن رو نمایی کرد ماوس گیمینگ آئورس M5 بود که از ویژگی های قابل توجهی بهره می برد.

 سلاح خوش‌دست آئورس برای گیمرها؛ ماوس M5 در کامپیوتکس عرضه شد

آئورس برند گیمینگ گیگابایت است که این کمپانی بیش از 3 سال است تمرکز خود را بر روی این برند تجاری معطوف کرده است تا محصولات گیمینگ خود را برای گیمرها تحت نام این برند عرضه کند.

به گزارش عصر ارتباط، یکی از محصولاتی که گیگابایت در کامپیوتکس 2018 از آن رو نمایی کرد ماوس گیمینگ آئورس M5 بود که از ویژگی‌های قابل توجهی بهره می‌ برد.

 سلاح خوش‌دست آئورس برای گیمرها؛ ماوس M5 در کامپیوتکس عرضه شد

این ماوس گیمینگ از نظر شاسی و شکل ظاهری بسیار نزدیک به مدل رده پایینتره M3 استاما تفاوت‌های بسیاری را به همراه دارد.

یکی از تغییرات ظاهری که این محصول بخود دید است استفاده از خطوط RGB زیباتر است که به 23 ناحیه مختلف تقسیم می‌شوند و قابلیت‌ها نورپردازی آن با پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ و جلوه‌های ویژۀ نورپردازی تکمیل می‌شوند.

استفاده از سنسور مادون قرمز Pixart 3398 کاربر را به دقت  16000 Dpi مجهز می‌کند. همچنین استفاده از چندین وزنه 2.5 گرمی‌با طراحی خاصی، امکان تنظیم وزن ماوس را به کاربران می‌دهد. استفاده از سوئیچ‌های ژاپنی ORMAN، بیش از 50 میلیون کلیک را برای شما تضمین می‌کند.

به گفته‌ی کمپانی گیگابایت این محصول برای رقابت با محصولات حرفه ای کمپانی‌هایی همچون razer، corsair ،Logitech و... با قیمتی رقابتی وارد بازار خواهد شد. حال باید منتظر ماند و تماشا کرد که در عمل آیا گیگابایت می‌تواند سهمی‌از بازار را از رقبای قدرتمند خود همچون Razer و Logitech که سالهاست در این زمینه به تولید محصولات حرفه ای پرداخته اند برباید یا نه.