همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

رونمایی ایسوس از لپ‌تاپ مجهز به ویندوز ۱۰ با ۲ نمایشگر در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸

رونمایی ایسوس از لپ‌تاپ مجهز به ویندوز ۱۰ با ۲ نمایشگر در  نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸

در نمایشگاه کامپیوتکس عرضه شد؛شرکت ایسوس لپ تاپ جدیدی را در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ تایوان در معرض دید قرار داده که اگر چه مجهز به ویندوز ۱۰ است، اما در آن به جای صفحه کلید از دو نمایشگر استفاده شده است.

به گزارش عصر ارتباط، لپ تاپ یادشده که پروژه پریکاگ نام گرفته یک مدل مفهومی‌است که به احتمال زیاد تولید عمومی‌آن از سال ۲۰۱۹ آغاز می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از هر یک از دو نمایشگر لپ تاپ یادشده برای انجام امور مختلفی استفاده کنند و به عنوان مثال یکی از نمایشگرها را به صفحه کلید مبدل کنند و نمایشگر دیگر را به ابزاری برای اجرای بازی یا برنامه‌های مختلف مبدل سازند.

رونمایی ایسوس از لپ‌تاپ مجهز به ویندوز ۱۰ با ۲ نمایشگر در  نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸

گفته می‌شود شرکت لنوو هم به دنبال تولید لپ تاپ مشابهی است که از نظر امکانات مشابه با لپ تاپ یوگا بوک همین شرکت است. لپ تاپ یادشده مجهز به یک نمایشگر بوده و در کنار آن به جای یک نمایشگر ال سی دی دیگر از صفحه ای سازگار با قلم‌های الکترونیک به منظور تایپ و نگارش انواع مطلب استفاده شده است.

به احتمال زیاد در این لپ‌تاپ به جای پردازنده اتم از جدیدترین سخت افزارهای تولیدی شرکت اینتل استفاده می‌شود. مایکروسافت امیدوار است با پشتیبانی از تولید چنین لپ تاپ‌هایی میزان استفاده از ویندوز ۱۰ و مقبولیت آن را افزایش دهد.

درج دیدگاه

بررسی بازی