اولین گام آئورس، برای نبرد در بازار منبع تغذیه

گیگابایت در حضور پر رنگ خود در نمایشگاه کامپیوتکس 2018، مثل دیگر برندها اقدام به معرفی چندین محصول جدید نمود. گیگابایت که مدت زیادی است به عرضه و تولید منبع تغذیه پرداخته است.

اولین گام آئورس، برای نبرد در بازار منبع تغذیه

گیگابایت در حضور پر رنگ خود در نمایشگاه کامپیوتکس 2018، مثل دیگر برندها اقدام به معرفی چندین محصول جدید نمود. گیگابایت که مدت زیادی است به عرضه و تولید منبع تغذیه پرداخته است. این کمپانی در خلال نمایشگاه کامپیوتکس 2018 به معرفی  محصول جدیدی در این زمینه اقدام کرده است.

اولین گام آئورس، برای نبرد در بازار منبع تغذیه

به گزارش عصر ارتباط، پاور AP850GM که برند آئورس را یدک می کشد، از سوی گیگابایت روانۀ میدان خواهد شد تا بازار گیمرهای ردۀ میانی را پوشش دهد. به گفته سازنده این پاور از نظر شاخص قیمت به کارایی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و از استاندارد80 Plus Gold  بهره می برد.

این پاور بصورت تمام ماژولار و با کابلهایی مشکی فلت عرضه می شود. این پاور با بهره گیری از یک ریل 12 ولت با توان انتقال انرژی 70 آمپر تامین انرژی را بدون کوچکترین نقصی تضمین می کند. همچنین وظیفه خنک سازی و تهویه این منبع تغذیه به عهده یک فن 135MM بلبرینگی با طول عمر 50 هزار ساعت است. استفاده از خازن های 100 درصد ژاپنی و گارانتی و خدمات پس از فروش 7 سال تکمیل کننده خصوصیات بارز این محصول جدید گیگابایت می باشد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این محصول با قدم نهادن به دنیای سخت افزار چه سهمی از بازار را می تواند به خود اختصاص دهد. لازم بذکر است قیمت نهایی این محصول هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.