همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

تولید خودروی پرنده شخصی برقی

تولید خودروی پرنده شخصی برقی

سال گذشته برای اولین بار اخباری در مورد تولید خودروی پرنده توسط لری پیج بنیانگذار گوگل منتشر شد و حالا این خودرو با قابلیت نشستن بر روی آب تکمیل شده است.

به گزارش  عصر ارتباط به نقل از فارس،سال گذشته برای اولین بار اخباری در مورد تولید خودروی پرنده توسط لری پیج بنیانگذار گوگل منتشر شد و حالا این خودرو با قابلیت نشستن بر روی آب تکمیل شده است.

این خودروی پرنده برقی که کیتی هاوک فلایر نام دارد، 114 کیلوگرم وزن داشته و مجهز به ده باتری است که در دو ردیف قرار می گیرند و با توجه به نصب چهار پره بر روی چهار بازوی آن شباهت زیادی به پهپادهای عادی دارد.

البته برای تسهیل پرواز خودروی پرنده مذکور چهار پره نیز در ابتدا و انتهای دو ریل موازی آن نصب گردیده است. این خودروی پرنده حداکثر می تواند سه متر از زمین ارتفاع بگیرد و حداکثر سرعت آن از 32 کیلومتر در ساعت فراتر نمی رود.

هنوز قیمت نهایی این خودروی پرنده و زمان عرضه آن اعلام نشده است. حداکثر ظرفیت فلایر دو نفر است و با توجه به نامشخص بودن قوانین مربوط به جابجایی این نوع خودروهای پرنده مشخص نیست خریداران آنها در چه شرایطی می توانند از آنها استفاده کنند.

درج دیدگاه

بررسی بازی