استفاده از نسخه آفیس 2019 برای دارندگان رایانه‌های مک!

آن دسته از کاربران رایانه های مک که تمایلی به استفاده از نسخه های آنلاین برنامه آفیس مانند آفیس ۳۶۵ ندارند، می توانند نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۹ را مورد استفاده قرار دهند.

استفاده از نسخه آفیس 2019 برای دارندگان رایانه‌های مک!

آن دسته از کاربران رایانه‌های مک که تمایلی به استفاده از نسخه‌های آنلاین برنامه آفیس مانند آفیس ۳۶۵ ندارند، می توانند نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۹ را مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، در نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۹ برای رایانه‌های مک برنامه‌های ورد، اکسل، پاورپوینت، اوت لوک و وان نوت در دسترس قرار گرفته است.

یکی از قابلیت‌های این نسخه تازه از برنامه آفیس جامدادی نام دارد که نشانه گذاری متون و یادداشت نویسی در حاشیه اسناد مختلف را تسهیل می کند. همچنین خدمات مربوط به دسترسی پذیری برنامه ورد ارتقا یافته و ابزار مترجم آن هم بهبود یافته است. همچنین حالت فوکوس هم به این نرم افزار اضافه شده است.

پاورپوینت هم به روز شده و قابلیت morph transitions  برای جابجایی زیباتر اسلایدها و انتقال ویدئوها با کیفیت فوق دقیق به درون محیط این برنامه در نظر گرفته شده است.  

به روزرسانی‌های برنامه اکسل هم شامل به روزرسانی نمایش نقشه‌های دوبعدی، برخی نمودارها و افزوده شدن کارکردهای اضافی است. برنامه تبادل اوت لوک هم به خصوص در زمینه برنامه ریزی تحویل ایمیل‌ها به امکانات جذابی مجهز شده است. مایکروسافت می گوید امکانات امنیتی آفیس ۲۰۱۹ را هم متحول کرده است. نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۹ برای مک و ویندوز در اوایل زمستان عرضه می شود.