در این مرورگر تبلیغات ببینید، جایزه ببرید!

مرورگری که آگهی های بازرگانی دروب سایت ها را مسدود می کند، اکنون آماده آزمایش پلتفورمی است که به ازای تماشای تبلیغات از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال به کاربر می دهد.

در این مرورگر تبلیغات ببینید، جایزه ببرید!

مرورگری که آگهی‌های بازرگانی دروب سایت‌ها را مسدود می‌کند، اکنون آماده آزمایش پلتفورمی‌است که به ازای تماشای تبلیغات از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال به کاربر می‌دهد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، مرورگر Braveکه آگهی‌های بازرگانی در وب سایت‌ها  را مسدود می‌کند، اکنون برای آزمایش پلتفورمBAT آماده شده است.  این پلتفورم طوری طراحی شده که به کاربران برای تماشای تبلیغات جایزه می‌دهد.

برندون ایچ مدیر ارشد سابق فایر فاکس این مرورگر را تاسیس و سال قبل مرحله نخست مدل آن را رونمایی کرد. اکنون نسخه جدید مرورگر حدود ۲۵۰ بسته تبلیغاتی را برای مشتریانی نمایش می‌دهد که برای دسترسی اولیه تقاضا ارائه کرده بودند.

تمایز کلیدی بین تبلیغات گزینشی این مرورگر وآگهی‌های معمول در فضای وب،  آن است که Brave این تبلیغات را براساس عادات مشاهده کاربر نمایش می‌دهد، اما هیچ اطلاعاتی خارج از مرورگر را به اشتراک نمی‌گذارد.

تبلیغات فوری معمول توسط شرکت‌هایی تولید می‌شود که فعالیت کاربررا در سایت‌های مختلف رصد می‌کنند و پروفایلی براساس علایق او می‌سازند.

به تدریج کاربرانی که «مدل تبلیغاتی دیجیتال محتوا محور» Braveرا تماشا می‌کنند، به ازای هر بار تماشا یا پس از  تعامل با یکی از آگهی‌های از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال این شرکت را دریافت می‌کنند.

 هنوز مشخص نیست میزان جوایز چقدر است اما یک پست از وبلاگ این شرکت ادعا می‌کند کاربران ۷۰ درصد درآمد خالص تبلیغات را دریافت می‌کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه