تولید لپ تاپ با دو نمایشگر عادی و کشویی

بهره مندی از لپ تاپی که دو نمایشگر دارد می تواند انجام بسیاری از کارهای روزمره و حرفه ای را ساده کند و حالا یک شرکت تجاری با تولید چنین لپ تاپی رویای بسیاری از کاربران را محقق کرده است.

تولید لپ تاپ با دو نمایشگر عادی و کشویی

بهره مندی ازلپ‌تاپی که دو نمایشگر دارد می‌تواند انجام بسیاری از کارهای روزمره و حرفه‌ای را ساده کند و حالا یک شرکت تجاری با تولید چنینلپ‌تاپی رویای بسیاری از کاربران را محقق کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، یک شرکت نوپای مورد پشتیبانی دانشگاه ام آی تی به نام موبایل پیکسل برای اولین بارلپ‌تاپی به نام Duo عرضه کرده که دارای دو نمایشگر ساده و کشویی است.

این نمایشگر کشویی را می‌توان به پشت هرلپ‌تاپی متصل کرد تا این لپ‌تاپ‌ها را هم به لپ‌تاپ‌هایی با دو نمایشگر مبدل کرد. برای استفاده از نمایشگر دوم تنها کافیست که چهار آهن ربای چسبنده به پشت لپ‌تاپ Duo  و سپس به نمایشگر آن متصل شوند.

در زمانی که از لپ‌تاپ مذکور استفاده نمی‌شود نمایشگر 12.5 اینچی Duo با دقت 1080 پیکسل نیز بدون مشکل خاصی در پشت آن باقی می‌ماند.

اما در زمان استفاده می‌توان نمایشگر دوم را به طور کشویی خارج کرد و از سمت راست یا چپ مورد استفاده قرار داد. برای اتصال نمایشگر کشویی به لپ‌تاپ پرت یو اس بی هم در نظر گرفته شده است.

وزن لپ‌تاپ یادشده 680 گرم است و با سیستم عامل‌های مک، ویندوز، لینوکس، اندروید و کروم سازگاری دارد. استفاده از نمایشگر دوم موجب مصرف برق زیادی نیز نمی‌شود. این لپ‌تاپ فعلا با 25 درصد تخفیف به قیمت 169 دلار عرضه می‌شود.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه