زنی به دلیل سلفی گرفتن از ارتفاع 18 متری یک پل سقوط کرد

عکس های سلفی هم چنان در میان کاربران طرفداران زیادی دارند و برخی افراد گاهی اوقات کارهای بسیار عجیبی برای سلفی گرفتن می کنند. کارهای عجیبی مانند عکس گرفتن با مار که جان افراد را به خطر می اندازد. اکنون با خبر شدیم که سلفی باز هم یک کاربر را تا پای مرگ پیش برده است

زنی به دلیل سلفی گرفتن از ارتفاع 18 متری یک پل سقوط کرد

این زن که هویت او ناشناخته است، در تلاش برای سلفی گرفتن روی پل Foresthill در آلاباما از ارتفاع 18 متری سقوط کرده است. این پل دارای یک راه بسیار باریک است که ورود به آن برای بازدیدکنندگان ممنوع است، اما این زن مانند بسیاری دیگر از بازدیدکنندگان اهمیتی به قوانین نمی دهد و وارد این راه باریک شده و در نتیجه سقطو می کند. 

البته ارتفاع کلی این پل 220 متر است اما این زن شانس می آورد و روی یکی از بخش های پایینی پل سقوط می کند.

هنوز خبری درباره شرایط او یا میزان آسیب های وارده گزارش نشده است. حضور در این ناحیه موجب بازداشت بازدیدکنندگان خواهد شد. در فوریه سال 2015 میلادی این پل معروف شد زیرا تنها در یک روز 34 بازدیدکننده به دلیل ورود به محدوده ممنوعه بازدداشت شدند. 

سلفی گرفتن در بسیاری از مکان های کم خطرتر تا به حال موجب مرگ کاربران شده است چه برسد که پلی با ارتفاع 200 متری. ظاهرا باید به یاد داشته باشیم که سلفی های خسته کننده موجب طول عمر افراد خواهد شد!

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه