نسل سوم ساعت هوشمند اپل واچ، نیمه دوم سال 2017 به بازار می‌آید

اگرچه اپل به نسل دوم اسمارت واچ های خود که با نام اپل واچ Series 2 در بازار شناخته می شود، قابلیت ها و ویژگی های جدیدی را اضافه کرده اما با این حال نمی توان این ساعت را محصولی تمام عیار از این کمپانی بزرگ دانست. شرکتی که همه ساله، مدل های جدیدی از دستگاه های هوشمند خود را رونمایی و به بازار عرضه می کند و اکنون آخرین شنیده ها حاکی از این است که مدل جدید اپل واچ نیز در راه است.

نسل سوم ساعت هوشمند اپل واچ، نیمه دوم سال 2017 به بازار می‌آید

بر اساس گزارش منتشر شده توسط Digitimes، مهندسان کمپانی اپل هم اکنون در حال طراحی و توسعه نسل سوم ساعت های هوشمند خود به نام اپل واچ Series 3 هستند که به احتمال فراوان در نیمه دوم سال جاری میلادی رونمایی خواهد شد.

گفته می شود که مسئولیت تولید این اسمارت واچ به شرکت Quanta سپرده خواهد شد که البته برخی منابع خبری نیز ادعا کرده اند که شرکت Compel Electronics نیز در حال مذاکره با مسئولین اپل برای گرفتن امتیاز تولید این ساعت است.

در این گزارش هیچ اشاره ای به قابلیت ها و ویژگی های جدید نسل سوم ساعت هوشمند اپل نشده اما آخرین شنیده ها حاکی از این است که این اسمارت واچ به ارتباط سلولار مجهز خواهد بود و این یعنی درگاهی برای درج سیم کارت در این ساعت در نظر گرفته خواهد شد که از این طریق، کاربران می توانند تماس های تلفنی را برقرار و یا پاسخ دهند.

دیجی تایمز در پایان نوشت که نباید انتظار تغییر چندانی در طراحی این ساعت را داشت و بیشتر تمرکز مهندسان اپل بر روی قابلیت ها و عملکرد این محصول معطوف خواهد شد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه