حضور 7 وزارتخانه در سالن "دولت الکترونیک" در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

سالن دولت الکترونیک با حضور بیش از ۷ وزارتخانه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران برپا می‌شود.

حضور 7 وزارتخانه در سالن "دولت الکترونیک" در  بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

سالن دولت الکترونیک با حضور بیش از ۷ وزارتخانه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران برپا می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط، بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ امسال در کل فضای نمایشگاه بین المللی تهران ۶ تا ۹ مرداد ماه آخرین دستاوردهای فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور معرض دید عموم می‌گذارد.

در این نمایشگاه که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار می‌شود، سازمانهای دولتی در سالن ۴۱ نمایشگاه، آخرین خدمات مربوط به دولت الکترونیک را به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

امسال در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ سالن ۴۱ به دولت الکترونیک اختصاص داده شده است و تاکنون با استقبال گرم وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای فعال در حوزه ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان روبرو شده است.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و درمان، وزارت کار و تعاون، وزارت کشور، میراث فرهنگی، دانشگاه آزاد، سازمان برنامه و بودجه، معاونت علمی‌و فناوری، سازمان تامین اجتماعی سازمان فنی و حرفه‌ای، بنیاد شهید و امور ایثارگران، پژوهشگاه فضایی ایران، پست بانک، مرکز آمار ایران، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان اداری و استخدامی‌کشور، سازمان املاک و اسناد کشور، شرکت ملی پست ایران در این دوره از نمایشگاه الکامپ در سالن دولت الکترونیک حضور خواهند یافت.