همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

مجهز شدن گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ به 5 دوربین

مجهز شدن گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ به 5 دوربین

 تا به امروز شاهد انتشار شایعات و گزارش‌های زیادی در رابطه با پرچمدار آینده سامسونگ بوده ایم. گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ از دوربین سلفی دوگانه بهره می‌برد.

در گذشته نه چندان دور گزارشی در رابطه با گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده بود که به استفاده از دوربین اصلی سه گانه در این دستگاه اشاره می‌کرد. به تازگی گزارشی از سوی منابع صنعتی منتشر شده که حضور دوربین اصلی سه گانه در این گوشی هوشمند را تایید می‌کند.

بر اساس این گزارش، گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ به دوربین سلفی دوگانه مجهز می‌شود. در گذشته این برند کره ای دو اسمارت فون گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس را به دوربین سلفی دوگانه مجهز کرده بود. در صورت تجهیز گلکسی S10 پلاس به دوربین سلفی دوگانه، این دستگاه تبدیل به اولین پرچمدار این کمپانی با این سیستم می‌شود.

در حالی که اطلاعاتی در رابطه با سنسورهای مورد استفاده در پرچمدار آینده سامسونگ منتشر نشده است، انتظار می‌رود دوربین سلفی این محصول قادر به ثبت تصاویر بوکه باشد. بنابر این گزارش، نسخه عادی گلکسی S10 و همچنین گلکسی اس 10 لایت به دوربین سلفی تکی مجهز می‌شود.

در حال حاضر هواوی P20 پرو به دوربین اصلی سه گانه مجهز شده است. این دستگاه از دوربین سلفی تکی بهره می‌برد. در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ به 5 دوربین مجهز می‌شود. انتظار می‌رود گلکسی S10 نیز دارای دوربین اصلی سه گانه باشد و در جلوی آن یک دوربین وظیفه ثبت تصاویر کاربران را بر عهده داشته باشد.

گفته می‌شود گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس اولین محصولات سامسونگ با سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر است. در گذشته به استفاده از 5 دوربین در ال جی V40 ThinQ اشاره شده بو .

درج دیدگاه

بررسی بازی