آئورس و حمایت از گیمرها

برند AORUS، که برند گیمینگ، کمپانی شناخته شده GIGABYTE می‌باشد، در سطح دنیا به حمایت و اسپانسری از گیمرهای حرفه ای می پردازد. چندی پیش نیز این کمپانی اسپانسر یکی از بزرگترین و معروفترین تیم های اروپایی (G2 Esport) شد و  با اعلام حمایت خودش از این تیم خط مشی جدیدی را در سیاست های آیندۀ این کمپانی ترسیم کرد.

آئورس و حمایت از گیمرها

برند AORUS، که برند گیمینگ، کمپانی شناخته شده GIGABYTE می‌باشد، در سطح دنیا به حمایت و اسپانسری از گیمرهای حرفه ای می پردازد. چندی پیش نیز این کمپانی اسپانسر یکی از بزرگترین و معروفترین تیم‌های اروپایی (G2 Esport) شد و  با اعلام حمایت خودش از این تیم خط مشی جدیدی را در سیاست‌های آینده‌ی این کمپانی ترسیم کرد.

به گزارش عصر ارتباط، ایران یکی از کشورهای بزرگ و دارای پتانسیل ویژه در بخش بازی‌های رایانه‌ای است که در کنار پیشرفت صنعت گیم و بازی سازی در ایران، از پتانسیل بسیار ویژه ای بهرمند است. یکی از مهمترین عوامل این رشد و شکوفایی صنعت گیمینگ در ایران گیمرهای ایرانی هستند که کمپانی گیگابایت در راستای سیاستهای حمایتی خود از گیمرها اقدام به همکاری و حمایت از گیمرهای ایرانی نموده است و در اولین گام همکاری خود را با یکی از گیمرها و استریمرهای ایرانی اعلام کرد.

کوثر عزیزی ملقب به ToxicGirl، اولین دختر استریمر ایرانی و یکی از بازیکنان حرفه‌ای عنوان Overwatch، است . ایشان که از سال 2010 فعالیت گیمینگ خود را بصورت آنلاین و با بازی Call of Duty 4 آغاز کرد، موفق به کسب چندین عنوان در تورمنتهای اروپایی و ایرانی شده است. همچنین ایشان به استریم حرفه ای بازی‌هایی همچون PUBG، Rainbow 6 Siege، LOL، Overwatch و... بصورت حرفه ای می پردازد.

شاید حمایت کمپانی‌ها از گیمرها موضوع تازه ای در سطح اول گیمینگ در دنیا نباشد ولی حمایت کمپانی گیگابایت از این گیمر ایرانی بطور حتم یکی از اولین‌ها در نوع خود در ایران است .کوثر عزیزی در راستای این همکاری عنوان کرد «همیشه به‌دنبال ایجاد فرصت برای گیمرهایی مانند خودش هستم و امیدوارم در آینده شاهد حضور پررنگتر گیمرهای ایرانی در دنیا باشیم.» همچینین ایشان ابراز امیدواری کردند تا کمپانی‌های بزرگ سخت افزاری و گیمینگ با سرمایه گذاری بر روی صنعت گیم در ایران فرصتهای بهتری را برای رشد و شکوفایی این صنعت در ایران فراهم کنند.

کمپانی گیگابایت نیز با اعلام حمایت از صنعت گیم در ایران تلاش دارد تا در آیند با همکاری بازی سازان ایرانی(بازی‌های ایرانی) و گیمرهای ایرانی، در ایجاد رونق و شکوفایی این بخش عظیم سهمی داشته باشد.