آیفون 8 احتمالا دارای اسمارت کانکتور خواهد بود

سال گذشته میلادی پیش از رونمایی از آیفون 7 شایعات مختلفی منتشر شد مبنی بر اینکه این گوشی به قابلیت Smart Connector آیپد پرو مجهز خواهد بود، در هر حال پس از معرفی آیفون 7 توسط اپل مشخیص شد که این شایعات صحت نداشتند.

آیفون 8 احتمالا دارای اسمارت کانکتور خواهد بود

سال گذشته میلادی پیش از رونمایی از آیفون 7 شایعات مختلفی منتشر شد مبنی بر اینکه این گوشی به قابلیت Smart Connector آیپد پرو مجهز خواهد بود، در هر حال پس از معرفی آیفون 7 توسط اپل مشخیص شد که این شایعات صحت نداشتند. اما اکنون شایعات جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل احتمالا قصد دارد در آیفون 8 سال 2017 خود از چنین قابلیت استفاده کند.

این شایعه جدید توسط وب سایت The Verifier مطرح شده است. ظاهرا این کانکتور جدید می‌تواند فرآیند شارژ بی سیم آیفون‌های اپل را راحت تر کند و از تجهیزات VR/AR پشتیبانی می‌کند البته مشخص نیست منظور کدام تجهیزات است مگر اینکه منظور این گزارش این باشد که اپل به زودی تجهیزات VR/AR را نیز به فهرست محصولات تولیدی خود اضافه خواهد کرد.

 با توجه به اینکه اپل علاقه زیادی به استفاه از فناوری هایش در تمامی محصولات خود دارد، دور از انتظار نیست که شاهد بکارگیری اسمارت کانکتور در آیفون‌های این شرکت باشیم. با این حال این فرضیه که این قابلیت به آیفون 8 اضافه شود و اینکه به منظور شارژ بی سیم یا پشتیبانی از تجهیزات VR/AR مورد استفاده قرار گیرد، داستان متفاوتی است.

در مجموع انتظار می‌رود که آیفونی که اپل امسال به بازار عرضه می کند از شارژ بی سیم پشتیبانی کرده و دارای مشخصات سخت افزاری جدیدی همچون نمایشگر OLED باشد، مواردی که احتمالا موجب افزایش قیمت این گوشی بیشتر از حد عادی خواهند شد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه