bixby در زمستان 2017 بروزرسانی می شود

Bixby احتمالا با پشتیبانی از قابلیت ها و زبان های بیشتر در زمستان 2017 بروزرسانی خواهد شد

bixby در زمستان 2017 بروزرسانی می شود

دستیار هوش مصنوعی جدید سامسونگ گه Bixby نام دارد یکی از ویژگی های اصلی پرچمداران جدید این شرکت یعنی گلکسی S8 و نسخه پلاس آن است. اینکه سامسونگ تصمیم گرفته یک دکمه فیزیکی اختصاصی برای Bixby روی تمامی گوشی های هوشمند جدیدش قرار دهد موضوع قابل بحثی است. اما یکی از مهم ترین موضوعات مربوط به Bixby این بود که در زمان عرضه کاربران تنها می توانند از این دستیار مجازی به زبان های انگلیسی و کره ای استفاده کنند و احتمالا این دستیار به صورت گسترده قابل استفاده نخواهد بود.

پرسش اینجا بود که Bixby چه زمانی با قابلیت ها و زبان های بیشتر بروزرسانی خواهد شد؟ جواب این پرسش تا به امروز مشخیص نبود اما اکنون صفحه پشتیبانی سامسونگ آلمان جواب این سوال را داده است. احتمالا بسیاری از کاربران سامسونگ به دنبال یافتن پاسخ این پرسش بوده اند و به همین دلیل سامسونگ آلمان در بخش پرسش و پاسخ سایت خود اعلام کرده که Bixby می تواند از سه ماهه پایانی سال 2017 میلادی از زبان آلمانی نیز پشتیبانی کند. یک اسکرین شات کوچک نیز منتشر شده است که حاوی جمله "Bixby سلام می دهد" به زبان آلمانی است.

 

اگرچه سامسونگ آلمان اطلاعات دیگری ارایه نکرده است این موضوع می تواند نشان دهد که سامسونگ احتمالا قصد دارد در پاییز سال جاری میلادی یک بروزرسانی عمده برای دستیار مجازی اش عرضه کند. باید بدانید که Bixby به صورت اختصاصی برای گلکسی S8 طراحی نشده است و احتمالا در گلکسی نوت 8 نیز بکار گرفته خواهد شد. این Note جدید احتمالا در اولین هفته سپتامبر در نمایشگاه IFA برلین رونمایی می شود.

 

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه