رونمایی ایسوس از محصولات سری ایستگاه کاری با پلتفرم "Mehlow اینتل"

پلتفرم Mehlow از آخرین پردازنده های سری Xeon® E (Coffee Lake-S) به منظور بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک و متوسط بهینه شده و برای مصارفی نظیر رندرنیگ 4Kو یا تولید محتوا پشتیبانی می کند.

رونمایی ایسوس از محصولات سری ایستگاه کاری با پلتفرم "Mehlow اینتل"

ایسوس بزرگترین تولید کننده قطعات جهان و مهمترین شریک تجاری اینتل، آخرین مادربوردهای سری ایستگاه کاری (Workstation) و جدیدترین کیس‌های سری Workstation تحت پلتفرم Mehlow را معرفی کرد. این پلتفرم با افزایش راندمان 50 درصدی در پردازش‌های نیازمند به پردازنده را در حالت multi-thread نسبت به پلتفرم قبلی معرفی شده است.

به گزارش عصر ارتباط، پلتفرم Mehlow از آخرین پردازنده‌های سری Xeon® E (Coffee Lake-S) به منظور بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک و متوسط بهینه شده و برای مصارفی نظیر رندرنیگ 4Kو یا تولید محتوا پشتیبانی می‌کند.

مادربوردهای سری ایستگاه کاریWS C246 PRO  و  WS C246M PRO

مادربورد  WS C246 PRO از چهار اسلات PCIe® 3.0 x16 به منظور پشتیبانی از پردازنده‌های گرافیکی حرفه ای یا کارت شبکه و RAID controller‌های رده بالا بهره می‌برد. همچنین رابط دوگانه M.2 نیز بالاترین میزان انتقال داده از درایوهای پرسرعت SSD را این مادربورد در دسترس قرار داده است. البته تمامی‌مادربوردهای سری ایستگاه کاری ایسوس با دو پورت شبکه LAN عرضه می‌شوند که مدل‌های جدید نیز شامل این ویژگی سخت افزاری خواهد بود.

رونمایی ایسوس از محصولات سری ایستگاه کاری با پلتفرم

در ادامه مادربورد WS C246 Pro، مادربورد WS C246M Pro نیز با ابعاد Micro-ATX در دسترس است که قدرتی کامل از کارایی را در فرم فاکتوری کوچک برای کاربران به همراه دارد. هر دو مادربورد با طراحی بهینه برای نصب در Rack ساخته شده تا در هنگام استفاده بهترین عملکرد، خنک سازی کارامد و پایداری را برای سناریو‌های مختلف کاربری تضمین کند. WS C246M PRO از یک اسلات M.2 با پشتیبانی ذاتی از NVMe استفاده می‌کند و می‌تواند تا 32گیگابیت بر ثانیه اطلاعات را انتقال دهد. این مقدار 5.3 برابر سریع تر از SSD‌های رایج است.

کیس‌های ایستگاه کاری E500 G5  و E500 G5 SFF

ورک استیشن‌های E500 G5  و E500 G5 SFFبا هر دو سایز استاندارد Tower و فرم فاکتور کوچک عرضه شده اند و از پردازنده‌های سری Intel Xeon E2100 و پلتفرم Mehlow بهره می‌برند. هر دو مدل با پردازنده‌های حرفه ای گرافیکی Nvidia Quadro و AMD Radeon Pro کاملاً سازگار بوده و دارای گواهی سازگاری کامل نرم افزاری (ISV) از شرکت‌های معتبری مانند Adobe، Autodesk و SolidWorks است.

رونمایی ایسوس از محصولات سری ایستگاه کاری با پلتفرم

مدیریت کامل با ASUS Control Center

محصولات جدیدی که با پلتفرم Mehlow عرضه شده اند با نرم افزار ASUS Control Center (ACC) روانه بازار می‌شوند تا مدیریت و بهره وری منابع را به صورت متمرکز و هوشمند برای کسب و کار در دسترس مدیران IT قرار می‌دهد. محصولات جدید سری ایستگاه کاری نیز به زودی به صورت رسمی‌همزمان با عرضه جهانی در کشور در دسترس خواهد بود.