هدست واقعیت مجازی Mi VR Play 2 شیائومی رونمایی شد

شرکت های چینی همواره به عرضه محصولات و گجت های ارزان‌قیمت اما با قابلیت هایی یکسان به نمونه های مشابه موجود در بازار شهرت دارند . گواه این ادعا نیز، هدست واقعیت مجازی جدید Mi VR Play 2 شیائومی است که ساعاتی پیش توسط این کمپانی رونمایی شد.

هدست واقعیت مجازی Mi VR Play 2 شیائومی رونمایی شد

همانطور که از نام این محصول پیداست، هدست واقعیت مجازی Mi VR Play 2 به دنبال عرضه مدل قبلی خود یعنی Mi VR Play طراحی و تولید شده و به نظر می رسد که می تواند با قیمت بسیار پایین ۱۴ دلاری خود، زنگ خطر را برای فعالان این عرصه به صدا درآورد.

 به گفته شیائومی، طراحی و برخی از قابلیت های این مدل، همانند نسخه قبلی است اما در برخی قسمت ها تغییراتی ایجاد شده است تا کاربران بتوانند تجربه بهتری از سفر به دنیای واقعیت مجازی را لمس کنند.

 این شرکت عنوان کرده است که در ساخت این هدست از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی استفاده شده و از این رو، نه تنها از وزن کمتری در مقایسه با مدل قبلی برخوردار خواهد بود بلکه به چند سوراخ کوچک نیز برای خنک شدن و جلوگیری از گرم شدن بخش هایی از صورت کاربر مجهز شده است.

 در هر حال، این هدست می تواند گزینه ای مطلوب برای آن دسته از علاقه‌مندانی باشد که می خواهند با خرید یک دستگاه ارزان قیمت، ویدیوهای واقعیت مجازی و ۳۶۰ درجه را مشاهده کرده و از آن لذت ببرند.

 به گفته شیائومی، فروش Mi VR Play 2 از ۱۹آوریل (۳۰ فروردین) در کشور چین کلید خواهد خورد و رفته رفته با بازار سایر کشورهای جهان نیز خواهد رسید.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه