حضور بیش از 30 بازی ‌ساز در "الکام‌گیمز"

 مدیر بخش الکام‌ گیمز نمایشگاه الکامپ 24 اعلام کرد: بیش از 30 بازی‌ساز در الکام‌گیمز امسال حضور دارند و این موضوع، محتوای جذابی برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

حضور بیش از 30 بازی ‌ساز در "الکام‌گیمز"

 مدیر بخش الکام‌ گیمز نمایشگاه الکامپ 24 اعلام کرد: بیش از 30 بازی‌ساز در الکام‌گیمز امسال حضور دارند و این موضوع، محتوای جذابی برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند.

به گزارش عصر ارتباط،  حسام میرآرمندهی، اظهار داشت: رویداد الکام‌گیمز در فضایی به وسعت 650 متر مربع، در سالن 10 و 11 بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 24) برپا می‌ شود.
میرآرمندهی با بیان این که الکام‌گیمز در کنار استارتاپ‌ها در سالن الکام‌استارز برگزار می‌شود، گفت: بازی ‌سازی هم مانند هر کسب و کار دیگری است و استارتاپ‌‌های این حوزه می‌توانند از فرصت الکامپ به خوبی استفاده کنند.
عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با بیان اینکه در ساخت یک بازی افراد و تخصص‌های زیادی، از داستان‌نویس و آرتیست گرفته تا گرافیست و برنامه‌نویس درگیر هستند گفت: هنوز صنعت بازی‌های رایانه‌ای به طور جدی در کشور شکل نگرفته است و رویدادی مثل الکام‌گیمز، گامی‌رو به جلو برای توسعه این صنعت در کشور است.
نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در حوزه الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده فعالان این حوزه در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و الکامپ 24 هم 6 تا 9 مرداد ماه برپا می‌شود.
این نمایشگاه با رویکرد ارائه آخرین دستاوردها در صنعت کامپیوتر، اعم از سخت افزار و نرم افزار فرصتی برای علاقمندان به این حوزه است تا به تازه‌های این حوزه دست یابند. در همین راستا، تعامل و همکاری‌های تجاری میان فعالان حوزه الکترونیک و فناوری رایانه نقش اساسی را در پیشبرد اهداف تولیدکنندگان و مشاغل این حوزه ایفا می‌کند.