افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ با حضور وزیر ارتباطات

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران (ایران الکامپ ۲۰۱۸) صبح امروز گشایش یافت.

افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ با حضور وزیر ارتباطات

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران (ایران الکامپ ۲۰۱۸) 10 صبح امروز گشایش یافت.

به گزارش عصر ارتباط مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار شد.

وزیر ارتباطات پیش از این اعلام کرده بود که امروز با حضور برخی همتایان از سایر کشورها، نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با محوریت حرکت به سمت ایران دیجیتال آغاز به کار خواهد کرد. رونمایی از لایحه مهم پیشنهادی صیانت و حفاظت از داده‌های شخصی با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس بخش دیگری از برنامه‌های این نمایشگاه است.

این نمایشگاه از امروز ششم مرداد ماه تا نهم مرداد در فضایی بالغ بر ۳۵ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و خدمات حوزه فناوری اطلاعات در بخش‌های مختلفی با حضور اپراتورهای ارتباطی و فناوری، استارت آپ‌ها، تولیدکننده گیم، اپراتورهای مجازی موبایل، ارائه دهندگان خدمات محتوا، شرکت‌های بانکداری الکترونیک، تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی و ارائه دهندگان خدمات و تبلیغات آنلاین در معرض بازدید عمومی قرار دارد.

در همین حال حدود ۴۰ دستگاه دولتی بیش از ۳۴۱ خدمت الکترونیکی خود را در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم ارائه کرده‌اند.

حضور صندوق‌های سرمایه گذاری، شتاب دهنده‌ها و مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کنار شرکت‌های بزرگ تجاری و استارت آپ‌ها از جمله ویژگی‌های امسال نمایشگاه الکامپ است.

همچنین بیش از ۳۰ بازی ساز ایرانی محتوای تولیدی خود را در بخش الکام گیمز برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته‌اند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه