همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

عضو شورای مرکز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای: الکامپ، به محل معرفی فناوری‌های جدید بدل شده است

عضو شورای مرکز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای  الکامپ  به محل معرفی فناوری‌های جدید بدل شده است

عضو شورای مرکز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای معتقد است که  نمایشگاه الکامپ محل عرضه تکنولوژی است.

 جمشید جم گفت: این که حضور برخی در نمایشگاه امسال کمرنگ شده باشد، به دلیل مشکلات ارزی و تحریم‌های بین‌المللی بوده و امری طبیعی است. البتهرشد کسب و کارهای نوپا خوب بوده است.

جم افزود: امسال و با توجه به رشد و توسعه شبکه‌های اجتماعی و تنوع اطلاع رسانی‌ها و تعدد فروشگاه‌های آنلاین مردم انتخاب‌های خود را از این روش‌ها انجام می‌دهند. بنابراین نمایشگاه الکامپ بیشتر فرصتی برای معرفی محصولات جدید و تکنولوژی‌های نوین شده است.

وی از رشد بخش فناوری کشورمان همپا بارشد جهانی این بخش ابراز خوشحالی کرد و گفت: حضور 30 شرکت تولید کننده داخلی در این دوره از نمایشگاه نشانه خوبی برای کمک به پیشرفت و توسعه کشور است.

این فعال فناوری اطلاعات ادامه داد: حضور شرکت‌های تولید کننده فیبر نوری، کابل‌های مخابراتی و سایر تجهیزات مخابرات و زیرساخت‌ها نشان دهنده تلاش‌ها برای توسعه و خودکفایی در این بخش است.

وی گفت: امسال کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های نرم‌افزاری خود را معرفی کرده‌اند و محصولاتی ارائه کرده‌اند که بیانگر رشد جهشی این بخش است.

جم گفت: بستر خدمات آنلاین به خوبی در این دوره نمایشگاه فراهم شده است و به خوبی رشد این بخش همه جا حس می‌شود.

عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی ابراز امیدواری کرد با برطرف شدن موانع و مشکلات ارزی و به سامان رسیدن اقتصاد کشور زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کسب و کارهای نوپا بیشتر فراهم شود.

درج دیدگاه

بررسی بازی